/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Balzám dětský eukalyptový, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dýchání, Lékárnička pro miminka, Přírodní lékárna pro děti, Balzámy pro děti
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
5,0/5 4 hlasy
Cena
204
ks
Bez DPH 169 Kč

Nobilis Tilia Balzám dětský eukalyptový, bio 50 ml

Dětský eukalytový balzám Nobilis Tilia mírní suchý dráždivý kašel, uvolňuje silné zahlenění a celkově napomáhá snažšímu a rychlejšímu průběhu onemocnění. Obsažené éterické oleje spolehlivě ale šetrně uvolňují dýchací cesty, eliminují infekci a pomáhají snažšímu vykašlávání.

Základ balzámu je tvořen bambuckým máslem a sezamovým olejem, které proniknou hluboko po pokožky, a umocní tak účinek éterických olejů. O uvolnění dýchacích cest se postará výtažek z borovice lesní v kombinaci s éterickými oleji z eukalyptu a tymiánu. Tyto látky zlepší prokrvení pokožky a usnadní odkašlávání i dýchání. Balzám uvolňuje dýchací cesty, napomáhá uvolnění hlenu. Pomáhá od běžného nachlazení i od astmatu, má antibakteriální účinky a skvěle působí proti dráždivému kašli.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na hrudník a záda a lehce vmasírujte. Používejte alespoň 2x denně.

Upozornění: Balzám je vhodný pro miminka od 9 týdne věku.

Nobilis Tilia Balzám dětský eukalyptový, bio 50 ml

Detský eukalyptový balzam Nobilis Tilia mierni suchý dráždivý kašeľ, uvoľňuje zahlienenie a celkovo napomáha pri ľahšom a rýchlejšom priebehu ochorenia. Obsiahnuté éterické oleje šetrne uvoľňujú dýchacie cesty, eliminujú infekciu a pomáhajú ľahšiemu vykašliavaniu.

Základ balzamu je tvorený bambuckým maslom a sezamovým olejom, ktoré preniknú hlboko do pokožky, a umocnia tak účinok éterických olejov. O uvoľnenie dýchacích ciest sa postará výťažok z borovice lesnej v kombinácii s éterickými olejmi z eukalyptu a tymiánu. Tieto látky zlepšia prekrvenie pokožky a uľahčia odkašliavanie aj dýchanie. Balzam uvoľňuje dýchacie cesty, napomáha pri uvoľnení hlienu. Pomáha pri bežnom nachladnutí aj astme, má antibakteriálne účinky a vynikajúco pôsobí proti dráždivému kašľu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Sesamum Indicum Seed Oil, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Styrax Benzoin Resin Extract, Alcohol, Eucalyptus Radiata Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil, Cl 75810, Linalool1), Limonene1), Citral1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz