/    /    /    /  

Balzám doutnající rokle 10 g

Značka:
Množství: 10 g
Kategorie: Hemeroidy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Balzám doutnající rokle 10 g

Balzám na hemoroidy a opruzeniny Doutnající rokle využívá osvědčených účinků extraktů z pryskyřice, jantaru a perlového prášku. Balzám má skvělé regenerační účinky, díky kterým aktivně hojí nejenom hemoroidy, ale také záněty a dermatitidu a současně zlepšuje pružnost cév.

Balzám kombinuje léčivé výtažky z jantaru, pryskyřice a perel margarita, která mají výborné regenerační a tonizační účinky na pokožku. Pomáhá při vnějších i vnitřních krvácivých hemoroidech i jiných zánětech v oblasti konečníku, mírní nepříjemné pálení a svědění, působí proti dermatitidě i opruzeninám. Sliznici kolem konečníku skvěle regeneruje, hojí a posiluje ji. Balzám Doutnající rokle pokožku tonizuje, činí ji pružnější a odolnější vůči návratu obtíží.

Použití: Aplikujte v tenké vrstvě 2-3x denně na postiženou pokožku. V případě vnitřních hemeroidů aplikujte balzám za pomoci přiloženého aplikátoru přímo do konečníku. Používejte po dobu alespoň 2 dní, či dokud problémy neodezní.

Upozornění: Po nanesení na sliznici se může dostavit pocit pálení či 'ochlazení' pokožky, který ale po chvíli odezní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Je vhodný balzám na hemoroidy Doutnající rokle i pro kojící matky?

Mohou prosím balzám na hemoroidy Doutnající rokle používat i kojící matky? Ano, balzám na hemoroidy mohou bez ...

Vlastnosti

Složení: Petrolatum, Lanolin, Prášek z perel margarita, Zinc carbonate, Isopropylmyristate, Tetraboritan sodný, Borneol, Extrakt z jantaru, Cyclopentadecanone
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína