/    /    /    /  

Nobilis Tilia Balzám eukalyptový, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Dýchání
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
244
ks
Bez DPH 202 Kč

Nobilis Tilia Balzám eukalyptový, bio 50 ml

Základem bio eukalyptového balzámu Nobilis Tilia je bambucké máslo a sezamový olej. Díky tomu se balzám výborně vstřebává do pokožky a nese tak účinné látky rychleji ke krevním vlásečnicím. Mentolová vůně balzámu usnadňuje dýchání a vykašlávání a také působí proti vytrvalým bolestem hlavy či migrénám.

Kromě přírodního kafru a mentolu obsahuje balzám účinnou směs éterických olejů z borovice a tymiánu, které jsou výjimečné svými dezinfekčními účinky. Pomáhají uvolňovat a zklidňovat dýchací systém, usnadňují vykašlávání zároveň mají i celkové posilující účinky na celý organismus.

Používání eukalyptového balzámu také působí proti únavě, zbavuje stresu a melancholie. Příjemná mentolová vůně dokáže povzbudit mysl a nabudit k aktivitě a novým výkonům. Osvěžující vůně eukalyptu také dokáže zmírnit vytrvalé bolesti hlavy či ulevit od migrén.

Použití: Balzámem potírejte hrudník a záda při nachlazení a dechových obtížích, je vhodný i k masáži chodidel a k nanášení na akupresurní body. Balzám lze použít na spánky, dekolt a ramena pro osvěžení.

Nobilis Tilia Balzám eukalyptový, bio 50 ml

Základom bio eukalyptového balzamu Nobilis Tilia je bambucké maslo a sezamový olej. Vďaka tomu sa balzam výborne vstrebáva do pokožky a nesie tak účinné látky rýchlejšie ku krvným vlásočniciam. Mentolová vôňa balzamu uľahčuje dýchanie a vykašliavanie, pôsobí tiež proti vytrvalým bolestiam hlavy či migrénam.

Okrem prírodného gáfru a mentolu balzam obsahuje účinnú zmes éterických olejov z borovice a tymiánu, ktoré sú výnimočné svojimi dezinfekčnými účinkami. Pomáhajú uvoľňovať a upokojovať dýchací systém, uľahčujú vykašliavanie a zároveň majú aj celkové posilňujúce účinky na celý organizmus.

Používanie eukalyptového balzamu tiež pôsobí proti únave, zbavuje stresu a melanchólie. Príjemná mentolová vôňa dokáže povzbudiť myseľ a nabudiť k aktivite a novým výkonom. Osviežujúca vôňa eukalyptu tiež dokáže zmierniť vytrvalé bolesti hlavy či uľaviť od migrén.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Na bolavý hrudník | 20.7.2012 14:00:48 | vevericka

Sice je léto, ale na bolavý hrudník od kašle je to ta nejlepší pomoc. Uvolňuje svaly, trošku chladí a příjemná vůně eukalyptu mi momentálně pomáhá od ucpaného nosu.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Sesamum Indicum Seed Oil, Camphor, Turpentine, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Thymus Vulgaris Oil, Cl 75810, Citral1), Geraniol1), Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
typy pleti: normální pleť
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz