/    /    /    /  

Siddhalepa Balzám na klouby, Siddhalepa Balm 25 g

Značka:
Množství: 25 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Klouby a svaly, Tělové balzámy, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
175
ks
Bez DPH 145 Kč

Siddhalepa Balzám na klouby, Siddhalepa Balm 25 g

Ájurvédský bylinný balzám Siddhalepa je vynikající pomocník při bolestech hlavy, zad, zubů a také proti příznakům nachlazení. Je vhodný také pro sportovce na namožené svaly, bolavé klouby a pohmožděniny. Obsažené byliny jsou pečlivě vybrány podle tradičních indických receptur.

Eukalyptový olej má antiseptické účinky, pomáhá uvolňovat ucpané nosní dutiny, přispívá k rychlejšímu hojení drobných ran, zmírňuje svědění a pálení po štípnutí hmyzem a účinně také dokáže hmyz odpuzovat. Působí blahodárně i při psychickém vyčerpání a bolestech hlavy při zablokované páteři nebo ze stresu.

Olej z citronové trávy aromaterapeuticky působí na přetíženou mysl a pomáhá přirozeně zlepšovat náladu. Skořicový olej navozuje pocit pohody a harmonie. Prohřívá a prokrvuje tělo. Je také silným stimulujícím prostředkem a dodává energii i při silné únavě.

Použití: Aplikujte balzám na postižená místa a vmasírujte.

Siddhalepa Balzám na klouby, Siddhalepa Balm 25 g

Ajurvédsky bylinný balzam Siddhalepa je vynikajúci pomocník pri bolestiach hlavy, chrbta, zubov a tiež proti príznakom prechladnutia. Je vhodný takisto pre športovcov na natiahnuté svaly, boľavé kĺby a pomliaždeniny. Obsiahnuté byliny sú starostlivo vybrané podľa tradičných indických receptúr.

Eukalyptový olej má antiseptické účinky, pomáha uvoľňovať upchaté nosné dutiny, prispieva k rýchlejšiemu hojeniu drobných rán, zmierňuje svrbenie a pálenie po uštipnutí hmyzom a účinne tiež dokáže hmyz odpudzovať. Pôsobí blahodarne aj pri psychickom vyčerpaní  a bolestiach hlavy, pri zablokovanej chrbtici alebo zo stresu.

Olej z citrónovej trávy aromaterapeuticky pôsobí na preťaženú myseľ a pomáha prirodzene zlepšovať náladu. Škoricový olej navodzuje pocit pohody a harmónie. Prehrieva a prekrvuje telo. Je tiež silným stimulujúcim prostriedkom a dodáva energiu  aj pri silnej únave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Vaseline, Eucalyptus Globulus Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Cinnamomum Zeylenicum Oil, Pinus Species Oil, Mentha Arvensis, Cinnamomum Camphora
i
i

konzistence: krémová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pleti: normální pleť
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com