/    /    /    /    /  

Sportique Balzám na rty Granátové jablko 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Balzámy na rty klasické
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Sportique Balzám na rty Granátové jablko 20 ml

Balzám na rty Sportique Granátové jablko pečuje o jemnou pokožku a aktivně ji chrání před popraskáním a dehydratací. Spojení rostlinných olejů, másel a vosků zajišťuje intenzivní výživu a ochranu, rty pěstí a zanechává je příjemně jemné a vláčné. Navíc, šťavnatá nakyslá vůně granátového jablka vás potěší při každém použití.

Balzám poskytuje perfektní ochranu rtů před popraskáním, vysušením a vznikem šupinek díky obsahu výživných olejů z kokosu, slunečnice, jojoby, a také hroznovému a ricinovému oleji. Směs olejů o rty pečuje, také působí lehce antibakteriálně a aktivně podporuje hojení drobných ranek.

Lehké oleje jsou doplněny hutnějším bambuckým máslem a včelím voskem, které zabrání rychlému setření ze rtů a současně na pokožce vytváří lehký ochranný film. Balzám vás potěší svou lehce nakyslou ovocnou vůní a sladkou chutí, kterou má díky obsahu extraktů ze stévie.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na rty kdykoliv podle potřeby. Lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Sportique Balzám na rty Granátové jablko 20 ml

Balzam na pery Sportique Granátové jablko sa stará o jemnú pokožku a aktívne ju chráni pred popraskaním a dehydratáciou. Spojenie rastlinných olejov, masiel a voskov zaisťuje intenzívnu výživu a ochranu, pery ošetruje a zanecháva ich príjemne jemné a vláčne. Navyše, šťavnatá kyslastá vôňa granátového jablka vás poteší pri každom použití.

Balzam poskytuje perfektnú ochranu pier pred popraskaním, vysušením a vznikom šupiniek vďaka obsahu výživných olejov z kokosu, slnečnice, jojoby, a tiež hroznovému a ricínovému oleju. Zmes olejov sa o pery stará, tiež pôsobí ľahko antibakteriálne a aktívne podporuje hojenie drobných raniek.

Ľahké oleje sú doplnené hustejším bambuckým maslom a včelím voskom, ktoré zabránia rýchlemu zotretiu z pier a súčasne na pokožke vytvárajú ľahký ochranný film. Balzam vás poteší svojou mierne kyslastou ovocnou vôňou a sladkou chuťou, ktorú má vďaka obsahu extraktov zo stévie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Olea Europea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii, Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Rosa Moschata Seed Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: kovový
přebal: papírový

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz