/    /    /    /    /  

Kiss My Face Corp. Balzám na rty passion fruit 5,1 g

Značka:
Množství: 5,1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Balzámy na rty klasické
Certifikáty: USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
107
ks
Bez DPH 88 Kč

Kiss My Face Corp. Balzám na rty passion fruit 5,1 g

Balzám na rty Kiss My Face passion fruit pečuje o tenkou a citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty na ní vytvářejí ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti a vysušování. Zároveň ji zásobují potřebnými živinami.

Balzám tvoří směs ricinového, kokosového a malinového oleje. Ty spolu s včelím voskem vytváří na rtech ochrannou vrstvu, která jim pomáhá zvyšovat odolnost před slunečním zářením či popraskáním v mrazivém počasí. Kokosový olej má antibakteriální účinek a napomáhá předcházet oparům, aftům, popraskaným koutkům a dalším kožním onemocnění rtů.

Olej z malinových semínek zajišťuje příjemnou vůni i jemně načervenalou barvu. Je bohatý na vitamin E, který má skvělé regenerační schopnosti a pomáhá zacelovat popraskanou pokožku rtů. Kromě vitaminu E má olej také přirozený ochranný UV faktor.

Použití: Aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil1), Cera Alba1), Cocos Nucifera1), Brassica Napus1), Flavor (Aroma)1), Rubus Idaeus Seed Oil1), Rosa Rubiginosa1), Aloe Barbadensis1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Kiss My Face Corp.
144 Main Street
12525-0224 Gardiner NY
Spojené Státy Americké
www.kiss-my-face.cz