/    /    /    /    /  

Alva Balzám na rty rakytníkový 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Kategorie: Balzámy na rty klasické
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Alva Balzám na rty rakytníkový 4 g

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled nabízí bohaté složení s pečujícím candelilla voskem. Chrání citlivé rty a propůjčuje jim jemnou hebkost a vláčnost. Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku.
Rakytníkový olej je bohatý na provitamín A, vitamín E a nenasycené mastné kyseliny jako je kyselina palmitová. Proto rakytníková řada ideálně vyhovuje potřebám normální a suché pokožky po 30, kdy pleť začíná ztrácet svou pevnost a hydrataci. Klinické studie potvrzují, že rakytníková řada zvyšuje míru hydratace pokožky až o 76 % a již během 28 dní viditelně redukuje hloubku vrásek! Z 93 % zmírňuje podráždění pokožky vyvolané UV zářením.

Složení: jojoba oil*, hydrogenated vegetable oil1, candelilla wax1, beeswax, shorea Butter1, vegetable oil1, shea Butter*, sunfl ower oil1, sea buckthorn oil*, beta carotene1, vitamin E1, alcohol1, vitamin C.
* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu
2 ze sběru ve volné přírodě

certifikáty: ECOCERT

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vitamín E
i
i

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de