/    /    /    /    /  

Kiss My Face Corp. Balzám na rty zázvor a mango 4,25 g

Značka:
Množství: 4,25 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Balzámy na rty klasické
Certifikáty: USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
107
ks
Bez DPH 88 Kč

Kiss My Face Corp. Balzám na rty zázvor a mango 4,25 g

Balzám na rty Kiss My Face zázvor a mango pečuje o citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty jemné pokožce dodávají potřebné živiny a zároveň ji chrání před dehydratací a poškozením v důsledku nepříznivých vnějších vlivů.

Základ balzámu tvoří ricinový olej bohatý na množství vitaminů a minerálů. Urychluje regeneraci poškozené pokožky, hojí ji a chrání před opětovným poškozením či podrážděním. Ricinový olej v kombinaci se včelím voskem vytvoří na rtech lehký film, který ochrání před vysušením, popraskáním i prudkými slunečními paprsky. Tyto dvě účinné látky společně s antibakteriálním kokosovým olejem pečují a rty a zároveň je chrání před vznikem podráždění, popraskání a urychlují hojení drobných ranek i oparů.

O příjemnou vůni a péči v jednom kroku se postarají oleje z malinových semínek, které obsahují množství antioxidantů, ochraňující pokožku před známkami předčasného stárnutí.

Použití: Aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ricinus Communis Oil1), Cera Alba1), Cocos Nucifera Oil1), Canola Oil1), Flavour1), Rubus Idaeus Seed Oil1), Rosa Rubiginosa Seed Oil1), Aloe Barbadensis Leaf Extract1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Kiss My Face Corp.
144 Main Street
12525-0224 Gardiner NY
Spojené Státy Americké
www.kiss-my-face.cz