/    /    /    /  

Nobilis Tilia Balzám terpenový, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové balzámy
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Balzám terpenový, bio 50 ml

Terpenový balzám Nobilis Tilia aktivně zlepšuje prokrvení pokožky, mírní bolest kloubů a namožených svalů díky obsahu rostlinných výtažků. Balzám pronikne hluboko do pokožky, kde uvolní zatuhlé svaly, klouby, eliminuje případné otoky a zlepší pohyblivost celého kloubního systému.

Základ balzámu je tvořen bambuckým máslem a sezamovým olejem, které spolehlivě proniknou hluboko do pokožky a uleví od bolesti. Terpen, získaný z éterického oleje z borovice, má nejenom výborné protizánětlivé antiseptické účinky, ale také napomáhá správnému prokrvení pokožky. Eliminuje tak otoky, mírní bolest svalů i kloubů a celkově zlepšuje zdraví pohybového aparátu.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na postiženou bolavou pokožku a lehce masírujte. Používejte několikrát denně podle potřeby.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte balzám v kombinaci s terpenovým koupelovým olejem.

Nobilis Tilia Balzám terpenový, bio 50 ml

Terpénový balzam Nobilis Tilia aktívne zlepšuje prekrvenie pokožky, mierni bolesť kĺbov a presilených svalov vďaka obsahu rastlinných výťažkov. Balzam prenikne hlboko do pokožky, kde uvoľní stuhnuté svaly, kĺby, eliminuje prípadné opuchy a zlepší pohyblivosť celého kĺbového systému.

Základ balzamu je tvorený bambuckým maslom a sezamovým olejom, ktoré spoľahlivo preniknú hlboko do pokožky a uľavia od bolesti. Terpén, získaný z éterického oleja z borovice, má nielen výborné protizápalové antiseptické účinky, ale tiež napomáha správnemu prekrveniu pokožky. Eliminuje tak opuchy, mierni bolesť svalov aj kĺbov a celkovo zlepšuje zdravie pohybového aparátu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Sesamum Indicum Seed Oil, Turpentine, Cl 75810
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz