/    /    /    /  

Delibutus Bambucké máslo s konopným olejem 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 100 Kč
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Podrážděná pokožka, Tělové balzámy, Konopné masti, Bambucké máslo
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
250
ks
Bez DPH 207 Kč

Delibutus Bambucké máslo s konopným olejem 150 ml

Bambucké máslo Delibutus s přídavkem konopného oleje pečuje o pokožku celého těla i obličeje, skvěle ji hojí a chrání před ekzémy, dermatitidou i jinými kožními onemocněními. Máslo i konopný olej jsou plné potřebných látek a vitaminů, vyživují všechny typy pleti a současně pokožku chrání před poškozením.

Pečující máslo v sobě spojuje účinky bambuckého másla a konopného oleje, které jsou pro svou jemnost velice dobře snášeny i tou nejcitlivější pletí i dětskou pokožkou. Bambucké máslo je plné nenasycených mastných kyselin, vitaminů, antioxidantů a fytosterolů, které poškozenou pokožku skvěle regenerují, zvláčňují ji a chrání před opětovným poškozením. Stejné hojivé účinky má i konopný olej, který navíc působí pozitivně i při alergiích, ekzémech, dermatitidě a dalších kožních problémech.

Máslo lze použít jako lokální péči o akné, drobná poranění i jizvičky, ale také jako klasický pleťový krém. To ocení obzvláště majitelé suché a přecitlivělé pleti, kterou máslo zjemní, zklidní a eliminuje začervenání i nepříjemné pnutí. Máslo je díky čistému složení bez přidané parfemace a esenciálních olejů vhodné i pro tu nejcitlivější pleť dospělých i dětí, a je tak univerzálním pomocníkem při péči o pokožku.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních a aplikujte podle potřeby na pokožku celého těla. Používejte podle potřeby.

Delibutus Bambucké máslo s konopným olejem 150 ml

Bambucké maslo Delibutus s prídavkom konopného oleja sa stará o pokožku celého tela aj tváre, skvele ju hojí a chráni pred ekzémami, dermatitídou aj inými kožnými ochoreniami. Maslo aj konopný olej sú plné potrebných látok a vitamínov, vyživujú všetky typy pleti a súčasne pokožku chránia pred poškodením.

Ošetrujúce maslo v sebe spája účinky bambuckého masla a konopného oleja, ktoré pre svoju jemnosť veľmi dobre znášané aj tou najcitlivejšou pleťou i detskou pokožkou. Bambucké maslo je plné nenasýtených mastných kyselín, vitamínov, antioxidantov a fytosterolov, ktoré poškodenú pokožku skvele regenerujú, zvláčňujú ju a chráni pred opätovným poškodením. Rovnaké hojivé účinky má aj konopný olej, ktorý navyše pôsobí pozitívne aj pri alergiách, ekzémoch, dermatitíde a ďalších kožných problémoch.

Maslo možno použiť ako lokálnu starostlivosť o akné, drobné poranenia aj jazvičky, ale tiež ako klasický pleťový krém. To ocenia obzvlášť majitelia suchej a precitlivenej pleti, ktorú maslo zjemní, upokojí a eliminuje začervenanie aj nepríjemné pnutie. Maslo je vďaka čistému zloženiu bez pridanej parfumácie a esenciálnych olejov vhodné aj pre najcitlivejšiu pleť dospelých i detí, a je tak univerzálnym pomocníkom pri starostlivosti o pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Doporučuji | 10.2.2016 20:51:37 | Monika

Dobře promašťuje kůži, zklidňuje a mírní projevy atopického exemu, úžasně jednoduché a přitom účinné složení, narozdíl od přeplácaného Cannadermu nesmrdí :-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/