/    /    /    /    /    /  

ZAO Bambusová magnetická paletka 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 ks, velikost XL / 926 Kč
Kategorie: Bronzery, Kompaktní make-upy, Kompaktní oční stíny, Kompaktní pudry, Ostatní pomůcky pro líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
439
ks
Bez DPH 363 Kč

ZAO Bambusová magnetická paletka 1 ks

Aktuálně: Bambusovou magnetickou paletku zakoupíte prázdnou a pak už si jen Vy sama vyberete a naplníte ji kombinací produktů dle svých potřeb. Tak jako je tomu například na ukázkové fotografii.

ZAO Bambusová magnetická paletka je skvělým pomocníkem do vaší kabelky a díky své variabilitě vám umožní každý den jiné varianty líčení. Praktickou paletku s magnetickým dnem a rozměry 13 x 8 centimetrů snadno naplníte vašimi oblíbenými produkty dekorativní kosmetiky a můžete ji měnit třeba každý den.

Magnetická paletka je velice lehká, proto se snadno přenáší a můžete ji nosit s sebou pro korekci líčení během dne. Její zavírání je na magnet a samozřejmostí je velké zrcátko, ve kterém se pohodlně nalíčíte, ať už doma, v práci či třeba na cestách.

Paletka je skutečně variabilní a vejdou se do ní buď 4 ZAO oční stíny, 2 velké refilly například ZAO tvářenek či kompaktních make-upů nebo 2 stíny a jeden velký refill. Máte tak nespočet možností, jak paletku sestavit. Díky elegantnímu a čistému designu bude skutečnou ozdobou vaší kosmetické taštičky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo
i
i

obal: dřevěný

Výrobce

COSMÉTIKA France SARL
10 rue Condorcet
26100 Romans sur Isére
Francie
http://www.zaomakeup.com/