/    /    /    /    /  

Energy Barley Juice Mladý ječmen

Značka:
Množství: 200 tablet
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 100 g / 499 Kč
Kategorie: Mladý ječmen
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Energy Barley Juice Mladý ječmen

Barley Juice Mladý ječmen je sušenou lisovanou šťávou z mladého ječmene určenou k přípravě nápojů. Obsahuje celé spektrum vitaminů, přes 20 enzymů a mnoho minerálních látek a amynokyselin, které jsou v organismu snadno vstřebatelné a výborně využitelné. Mladý ječmen představuje skvělý zdroj energie a má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus.

Šťáva z mladého ječmene působí již bezprostředně po požití. Napomáhá odstraňovat poruchy trávení a zažívání, podporuje správný metabolismus a snižování kyselosti vnitřního prostředí. V ječmenu naleznete řadu snadno využitelných amynokyselin a bílkovin, a přispívá tak ke zdravému růstu organismu i prevenci civilizačních chorob nebo předčasnému stárnutí buněk. Celkově povzbuzuje organismus a zlepšuje kondici fyzickou i psychickou kondici.

Mladý ječmen umožňuje jemnou detoxikaci organismu. Působí také příznivě na stav pokožky, urychluje její regeneraci při poranění i kožních onemocněních. Zároveň se osvědčil svými pozitivními účinky na krevní systém. Napomáhá zlepšovat kvalitu krve, tvorbu krevních buněk i normalizovat hladinu cukru v krvi. Ječmen je vhodný i pro přípravu těla na otěhotnění a těhotenství.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: sušená lisovaná šťáva z mladého ječmene
i
i

specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz