/    /    /    /    /  

Energy Barley Juice Mladý ječmen 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 200 tablet / 499 Kč
Kategorie: Mladý ječmen, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Energy Barley Juice Mladý ječmen 100 g

Sušené lístky mladého ječmene Energy poskytují celému organismu potřebné živiny i minerální látky. Ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Ty posilují imunitu, chrání organismus před nepříznivými vlivy stresu i civilizačních chorob a zároveň působí skvěle protizánětlivě.

Mladý ječmen je plný vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Ječmen tak působí pozitivně na obranyschopnost organismu, posiluje imunitu a činí tělo odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i účinkům stresu.

Obsažená vláknina a bílkoviny navozují pocit plného žaludku a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Mladý ječmen má navíc skvělé detoxikační účinky, napomáhá vyplavování škodlivých látek z těla a je díky tomu skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě.

Dávkování: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 200 ml vody. Konzumujte nejlépe 2x denně vždy 30 minut před jídlem.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete mladý ječmen kombinovat s vyváženou zdravou stravou.

Energy Barley Juice Mladý ječmen 100 g

Sušené lístky mladého jačmeňa Energy poskytujú celému organizmu potrebné živiny a minerálne látky. Jačmeň je bohatý na množstvo ľahko vstrebateľných živín, ktoré naše telo dokáže plne využiť. Posilňujú imunitu, chránia organizmus pred nepriaznivými vplyvmi stresu a civilizačných chorôb a zároveň pôsobia vynikajúco protizápalovo.

Mladý jačmeň je plný vitamínov radu B, minerálnych látok, betakaroténu, no tiež vlákniny a rastlinných bielkovín. Jačmeň tak pôsobí pozitívne na obranyschopnosť organizmu, posilňuje imunitu a zodolňuje telo voči nepriaznivým vonkajším vplyvom aj účinkom stresu.

Obsiahnutá vláknina a bielkoviny navodzujú pocit plného žalúdka a pomáhajú proti prejedaniu a chuti na sladké. Mladý jačmeň má naviac vynikajúce detoxikačné účinky, napomáha vyplavovaniu škodlivých látok z tela a je vďaka tomu vynikajúcim pomocníkom nielen pri jarnej očiste.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Je lepší Energy šťáva nebo prášek z ječmene?

Chtěla bych se zeptat, zda je mladý ječmen Energy sušená šťáva či rozdrcené sušené lísky. Také by mě ...

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz