/    /    /    /    /    /  

Henna Plus Barva krémová Skořicová 7.38 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Krémové přírodní barvy s hennou
Produktová řada: Henna Plus Colour Cream
Certifikáty: FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Henna Plus Barva krémová Skořicová 7.38 60 ml

Krémová barva Henna Plus Skořicová je vhodná především na středně až tmavě blond vlasy, kterým dodá úchvatný a jedinečný odstín ve světle hnědé barvě s jemnými tlumenými zlatavými odlesky. Tento odstín v barvě skořice efektně podtrhne vaši krásu a působí velice přirozeně. Snadné použití a bezchybný výsledek barvení jsou samozřejmostí.

Krémová barva na vlasy Henna Plus je skvělým přípravkem pro přirozené tónování vlasů s pozvolným vymýváním. Dodá vlasům intenzivní odstín díky kvalitním barvícím pigmentům, avšak zároveň se přirozeně a postupně vytrácí. K tomuto procesu dochází po osmi až deseti umytích, avšak díky přírodnímu UV filtru z rýže zůstává barva dlouho svěží a zářivá. Krémová konzistence je velice příjemná na použití a obalí každý vlas dokonale rovnoměrnou vrstvou.

Přírodní rostlinné výtažky dodávají barvě na vlasy silný pečující potenciál, jenž účinkuje již během barvení. Díky tomu barva nadměrně nepoškozuje či nevysušuje vlasy, a naopak posiluje jejich strukturu. Pečlivě zvolené ingredience vyhlazují povrch vlasu, revitalizují jeho texturu a dodávají vašemu účesu objem. Obsažený biotin podporuje růst vlasů a dodává jim pružnost. Vlasy tak získávají krásný zářivý vzhled a oslnivý lesk.

Použití: Pozorně si přečtěte návod k použití. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku hlavy a v případě alergické reakce. Na husté či dlouhé vlasy použijte dvě balení.

Tip: Barva neobsahuje PPD.

Upozornění: Před použitím je vhodné si udělat test snášenlivosti na pokožce. Nepoužívejte, pokud jste již měli alergickou reakci na jakoukoli jinou barvu na vlasy, pokud je vaše pokožka citlivá, podrážděná nebo poškozená.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Long Lasting Colour: Aqua
i
i

barva: skořicová
konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Henna Plus Colour Cream

Výrobce

Frenchtop Natural Care Products BV
P.O. BOX 482
1620 AL Hoorn
Nizozemí
www.hennaplus.com