/    /    /    /    /    /  

Cosm´etika Barva na vlasy Henna 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Certifikáty: CPK BIO, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Cosm´etika Barva na vlasy Henna 100 g

Cosm'etika Barva na vlasy Henna má skutečně minimalistické složení. Obsahuje pouze extrakt z henny. Díky tomu vlasy silně regeneruje a navrací jim jejich přirozenou pružnost. Zároveň jim dodává svěží odstín s mírně zrzavými a načervenalými odlesky.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou novinkou v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

dotaz | 22.10.2016 19:54:11 | Lucie

Dobrý den, můžu se zeptat, jak dlouho barva asi vydrží? A když mám tmavší hnědé zdravé vlasy, husté černé obočí a modré oči, tak bych ráda vlasy s mírným nádechem červené, ale ne tmavé červené spíše světlejší odstíny. Co byste mi doporučily? díky za odpověď

stálost barvy a odstín barvy | 22.10.2016 19:55:08 | Lucie

Dobrý den, můžu se zeptat, jak dlouho barva asi vydrží? A když mám tmavší hnědé zdravé vlasy, husté černé obočí a modré oči, tak bych ráda vlasy s mírným nádechem červené, ale ne tmavé červené spíše světlejší odstíny. Co byste mi doporučily? díky za odpověď

Perfekt | 2.7.2016 11:47:43 | Kristýna

Vlasy si barvím roky (klasickými barvami z drogerie či u kadeřnice). Párkrát jsem mezitím vyzkoušela hennu, ale nikdy se nechytla, případně se s ní pracovalo tak špatně, že jsem to radši vyhodila. Poslední dobou se mi klasické barvy špatně chytaly (permanentní barva se vymyla za 10 dní a odrosty zůstaly neobarvené). Rozhodla jsem se znovu vyzkoušet hennu a podle jednoho z komentářů zde (u jiné barvy) jsem se rozhodla zvolit pro začátek tuto. Vzhledem k tomu, že běžně si vlasy barvím černě, musela jsem nejdřív zkusit podbarvit klasickou hennou, aby se pak indigo vůbec chytlo. Návod na smíchání jsem si našla na netu (bohužel - jediné, co bych vytkla Cosmetice je to, že nemá žádný podrobnější návod na míchání barvy - jak má být voda horká atp. - což je pro začátečníka hloupé, určitě bych uvítala podrobnější návod, jako mívá třeba Khadi). Nanášela jsem kadeřnickým štětcem. Tuto hennu jsem nanášela již 3 týdny po posledním "chemickém" barvení. Takže: + prášek je super jemně namletý, takže po smíchání s vodou je bezva krémovitý, pracuje se s ním skvěle! + jedna krabička o 100g pro osobu s vlasy končícími těsně nad ramena (pokud nemá extra husté vlasy) vystačí opravdu minimálně na 2x, při dobarvování možná i na 3x + bezvadně se chytá (a to i na ruce - opravdu je třeba použít při nanášení rukavice : ) + nemá tak intenzivní "sennou" vůni jako ostatní, co jsem vyzkoušela (žádné koření ani oleje jsem zatím nepřidávala) + vzhledem k velmi jemné konzistenci se i dobře vymývá - chybí mi jen ten podrobnější návod Za sebe můžu Cosmetikabio barvu jenom doporučit. Vlasy se mi začaly hned po prvním nanesení méně mastit a značně se zvedly od kořínků (pá pá přípravky na objem! :) )

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lawsoni Inermis Extract
i
i

barva: červená, měděná
konzistence: prášková
obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

Michaela Kochanová
Podkrušnohorská 2052
43601 Litvínov
Česká republika
tel: +420 603914171
http://www.cosmetikabio.eu/