/    /    /    /    /    /  

Logona Barva na vlasy, henna intenzivní černá 101 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Produktová řada: Logona Hair Color
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
281
ks
Bez DPH 232 Kč

Logona Barva na vlasy, henna intenzivní černá 101 100 g

Přírodní barva na vlasy Logona v odstínu intenzivní černá pro středně hnědé až tmavě hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci díky kombinaci henny a směsi bylin.

Přírodní henna se používá pro barvení a péči o vlasy už od starověkého Egypta. Je hotovým zázrakem pro lámavé a poškozené vlasy, a zároveň reguluje činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodná pro suché i mastné vlasy. Henna vlasy přirozeně posiluje, zpevňuje a zabraňuje padání vlasů.

Použití: Barvu smíchejte s teplou vodou (pokud chcete intenzivnější barvu, smíchejte s černým čajem nebo přefiltrovanou silnou kávou) na jemnou kašičku. Před tím, než si obarvíte celou hlavu, proveďte zkoušku na skrytém pramínku vlasů. Pokud jste s výsledkem spokojeni, můžete obarvit celou hlavu.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud máte poraněnou pokožku hlavy! Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Logona Barva na vlasy, henna intenzivní černá 101 100 g

Prírodná farba na vlasy Logona v odtieni intenzívna čierna pre stredne hnedé až tmavo hnedé vlasy dodáva vlasom unikátnu prirodzenú farbu a zároveň sa stará o ich výživu a regeneráciu vďaka kombinácii henny a zmesi bylín.

Prírodná henna sa používa na farbenie a starostlivosť o vlasy od starovekého Egypta. Je hotovým zázrakom pre lámavé a poškodené vlasy, a zároveň reguluje činnosť mazových žliaz vlasovej pokožky, je teda vhodná pre suché i mastné vlasy. Henna vlasy prirodzene posilňuje, spevňuje a zabraňuje padaniu vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract1), Acacia Concinna Fruit Powder1), Emblica Officinalis Fruit Powder1)
1) Organic agriculture
i
i

barva: černá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Hair Color
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz