/    /    /    /    /    /  

Logona Barva na vlasy, henna ohnivě červená 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Produktová řada: Logona Hair Color
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
2,0/5 1 hlas
Cena
281
ks
Bez DPH 232 Kč

Logona Barva na vlasy, henna ohnivě červená 100 g

Přírodní barva na vlasy v odstínu ohnivě červená pro světlé blond až hnědé vlasy dodává vlasům díky kombinaci henny a výtažku z rebarbory přirozenou a jedinečnou barvu. Zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci pomocí henny, pšeničného proteinu, jojobového oleje a směsi bylin.

Přírodní henna se používá pro barvení a péči o vlasy už od starověkého Egypta. Je hotovým zázrakem pro lámavé a poškozené vlasy. Reguluje činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodná pro suché i mastné vlasy. Henna vlasy přirozeně posiluje, zpevňuje a zabraňuje padání vlasů.

Jojobový olej se spolu s pšeničným proteinem postarají o regenereci a navrácení přirozeného lesku a pevnosti poškozeným vlasům.

 

Příprava: Barvu smíchejte s teplou vodou (pokud chcete intenzivnější barvu, smíchejte s černým čajem nebo přefiltrovanou silnou kávou) na jemnou kašičku. Před tím, než si obarvíte celou hlavu, proveďte zkoušku na skrytém pramínku vlasů. Pokud jste s výsledkem spokojeni můžete obarvit celou hlavu.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud máte poraněnou pokožku hlavy! Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Logona Barva na vlasy, henna ohnivě červená 100 g

Prírodná farba na vlasy v odtieni ohnivo červená pre svetlé blond hnedé vlasy dodáva vlasom vďaka kombinácii henny a výťažku z rebarbory prirodzenú a jedinečnú farbu. Zároveň sa stará o ich výživu a regeneráciu pomocou henny, pšeničného proteínu, jojobového oleja a zmesi bylín.

Prírodná henna sa používa na farbenie a starostlivosť o vlasy od starovekého Egypta. Je hotovým zázrakom pre lámavé a poškodené vlasy. Reguluje činnosť mazových žliaz vlasovej pokožky, je teda vhodná pre suché i mastné vlasy. Henna vlasy prirodzene posilňuje, spevňuje a zabraňuje padaniu vlasov.

Jojobový olej sa spolu s pšeničným proteínom postarajú o regeneráciu a navrátenie prirodzeného lesku a pevnosti poškodeným vlasom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Slabé | 13.6.2016 16:59:28 | felinegrace

Bohužel v mém případě barva barvila málo a jiný odstín.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder1), Curcuma Longa, Rheum Undulatum (Rhubarb) Root Powder, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Algin, Parfum (Essential Oils)
1) Organic agriculture
i
i

barva: červená
konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Hair Color
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz