/    /    /    /    /    /  

Logona Barva na vlasy, henna sahara 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Produktová řada: Logona Hair Color
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
281
ks
Bez DPH 232 Kč

Logona Barva na vlasy, henna sahara 100 g

Přírodní barva na vlasy Logona v odstínu sahara pro světle až středně blond vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci díky kombinaci henny, pšeničného proteinu, jojobového oleje a směsi bylin.

Přírodní hena se používá pro barvení a péči o vlasy už od starověkého Egypta. Je hotovým zázrakem pro lámavé a poškozené vlasy. Reguluje činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodná pro suché i mastné vlasy. Henna vlasy přirozeně posiluje, zpevňuje a zabraňuje padání vlasů.

Jojobový olej se spolu s pšeničným proteinem postarají o regenereci a navrácení přirozeného lesku a pevnosti poškozeným vlasům.

Příprava: Barvu smíchejte s teplou vodou na jemnou kašičku. Před tím, než si obarvíte celou hlavu, proveďte zkoušku na skrytém pramínku vlasů. Pokud jste s výsledkem spokojeni můžete obarvit celou hlavu.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud máte poraněnou pokožku hlavy! Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Logona Barva na vlasy, henna sahara 100 g

Prírodná farba na vlasy Logona v odtieni Sahara pre svetle až stredne blond vlasy dodáva vlasom unikátnu prirodzenú farbu a zároveň sa stará o ich výživu a regeneráciu vďaka kombinácii henny, pšeničného proteínu, jojobového oleja a zmesi bylín.

Prírodná henna sa používa na farbenie a starostlivosť o vlasy od starovekého Egypta. Je hotovým zázrakom pre lámavé a poškodené vlasy. Reguluje činnosť mazových žliaz vlasovej pokožky, je teda vhodná pre suché i mastné vlasy. Henna vlasy prirodzene posilňuje, spevňuje a zabraňuje padaniu vlasov.

Jojobový olej sa spolu s pšeničným proteínom postarajú o regeneráciu a navrátenie prirodzeného lesku a pevnosti poškodeným vlasom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cassia Auriculata Leaf Powder, Rheum Undulatum (Rhubarb) Root Powder, Coffea Arabica (Coffee) Seed Powder, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder1), Indigofera Tinctoria Leaf Powder, Indigofera Argentea Leaf Powder, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Algin, Parfum (Essential Oils)
1) Organic agriculture
i
i

barva: saharská
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Logona Hair Color

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz