/    /    /    /    /    /  

Cosm´etika Barva na vlasy Kaštanově červená 100 g

Auburn Red

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Certifikáty: CPK BIO, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Cosm´etika Barva na vlasy Kaštanově červená 100 g

Cosm'etika Barva na vlasy Kaštanově červená zvýrazní hnědé či blond vlasy atraktivním odstínem kaštanové se svěžími červenými odlesky. Barvu na vlasy jen snadno smícháte s teplou vodou. Díky velmi příjemné krémové konzistenci se dobře nanáší.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou nováčkem v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lawsoni Inermis Extract, Emblica Officinalis, Eclipta Alba, Trigonella Foenum-Graecum Extract, Hibiscus Rosa Sinensis, Indigofera Tinctoria Extract
i
i

barva: červená, kaštanová
konzistence: prášková
obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

Michaela Kochanová
Podkrušnohorská 2052
43601 Litvínov
Česká republika
tel: +420 603914171
http://www.cosmetikabio.eu/