/    /    /    /    /    /  

Cosm´etika Barva na vlasy Popelavá blond 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Certifikáty: CPK, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Cosm´etika Barva na vlasy Popelavá blond 100 g

Cosm´etika barva na vlasy popelavá blond je 100% přírodním produktem. Nejen že vlasům propůjčí zářivou barvu, ale zároveň jim poskytuje kvalitní péči důležitou pro jejich zdravý vzhled. Jednou z výhod barev Cosm´etika je to, že kryjí šediny. Obsahují pouze směs rostlin pro lesklé a zdravé vlasy, a přitom je během barvení nadměrně nevysuší.

Barva na vlasy popelavá blond je směsí cassiy, indiga, henny a dalších rostlin, a nabízí tak čistě přírodní alternativu ke klasickým barvám na vlasy. Odstín popelavá blond dodá vašim kadeřím krásnou blond barvu bez červených či zrzavých odlesků. Směs bylin zároveň posiluje vlasové vlákno, dodává mu lesk a hebkost. Barva vlasy nijak nezatěžuje, naopak jim dodává přirozený objem. Zároveň pečuje i o pokožku hlavy, pomáhá odstraňovat lupy i nadměrné maštění či podráždění.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cassia Obovata1), Indigofera Tinctoria, Lawsonia Inermis1), Phyllanthus Emblica, Eclipta Prostrata, Bacopa Monnieri1)
1) Organic agriculture
i
i

barva: blond
konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Michaela Kochanová
Podkrušnohorská 2052
43601 Litvínov
Česká republika
tel: +420 603914171
http://www.cosmetikabio.eu/