/    /    /    /    /    /  

Color Erbe Barva na vlasy Světle hnědá 04, Ipocolor 140 ml

Značka:
Množství: 140 ml
Kategorie: Krémové přírodní barvy bez henny
Produktová řada: Color Erbe Ipocolor
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Color Erbe Barva na vlasy Světle hnědá 04, Ipocolor 140 ml

Color Erbe Ipocolor je přírodní rostlinná barva na vlasy, která neobsahuje čpavek ani resorcin. Místo toho je plná rostlinných výtažků, včelího vosku, aloe vera, jojobového oleje, obilných proteinů a ceramidových výtažků, které o vlasy pečují, regenerují a dodávají jim lesk.

Přírodní barva Color Erbe Ipocolor má trojí účinek. Dodává vlasům požadovaný odstín a barvu, chrání je před vnějším prostředím a podporuje regeneraci a restrukturaci vlasových vláken. Účinná kombinace jojobového oleje, včelího vosku a obilných proteinů ozdravuje vlasový porost a dodává lesk a jemnost. Ceramidy zabraňují úbytku vody a chrání proti nepříznivým podmínkám okolního prostředí. 

Barva Color Erbe Ipocolor působí příznivě nejen na kvalitu vlasů, ale také na stav pokožky hlavy, kterou zklidňuje. Vaše vlasy tak budou pevné od kořínků a lesklé až po konečky.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

barva: hnědá
produktové řady: Color Erbe Ipocolor

Výrobce

Natur Erbe
Zona Industriale Amasona
03018 Paliano
Itálie
tel: 0775 538904
www.naturerbe.it