/    /    /    /    /  

Taoasis Bazalka bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
274
ks
Bez DPH 238 Kč

Taoasis Bazalka bio 10 ml

Bio éterický olej Bazalka má intenzivní sladce kořenitou vůni, jež podporuje činnost mozku a posiluje paměť a schopnost koncentrace. Má taktéž vynikající účinky při bolestech hlavy. Působí aromaterapeuticky i na zažívání a pomáhá zmírňovat žaludeční nevolnost. Bazalkový éterický olej je tak výborným pomocníkem pro všechny, kterým se dělá špatně v dopravních prostředcích.

Při použití v kosmetice se bazalkový éterický olej osvědčil v péči o zralou pleť. Posiluje ji, chrání před vznikem prvních vrásek a dalších známek předčasného stárnutí a obnovuje její pevnost a pružnost. Pár kapek tohoto esenciálního oleje v šamponu pak navrátí lesk lámavým a celkově poškozeným vlasům.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Taoasis Bazalka bio 10 ml

Bio éterický olej Bazalka má intenzívnu sladko-korenistú vôňu , ktorá podporuje činnosť mozgu a posilňuje pamäť a schopnosť koncentrácie. Má taktiež vynikajúce účinky pri bolestiach hlavy. Pôsobí aromaterapeuticky aj na trávenie a pomáha zmierňovať žalúdočnú nevoľnosť. Bazalkový éterický olej je tak výborným pomocníkom pre každého, kto trpí nevoľnosťou v dopravných prostriedkoch.

Pri použití v kozmetike sa bazalkový éterický olej osvedčil v starostlivosti o zrelú pleť. Posilňuje ju, chráni pred vznikom prvých vrások  a ďalších známok predčasného starnutia a obnovuje jej pevnosť a pružnosť. Pár kvapiek tohto esenciálneho oleja v šampóne potom navráti lesk lámavým a celkovo poškodeným vlasom.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Occimum Basilicum Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/