/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Bazalka levandulová 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Bazalka levandulová 10 ml

Éterický olej Bazalka levandulová Nobilis Tilia má skvělé zklidňující a hojivé účinky na tělo i mysl. Bylinná vůně spojující tóny levandule a eukalyptu působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích, usnadňuje dýchání i vykašlávání a působí přirozeně protizánětlivě.

Levandulová bazalka harmonizuje činnost horních cest dýchacích, je vhodná při nachlazení, rýmě i astmatu, pomáhá volnému dýchání i vykašlávání. Bazalka působí pozitivně také na pokožku, harmonizuje ji, zklidňuje podráždění a hojí drobná poranění i záněty. Lehká bylinná vůně s tóny levandule, eukalyptu a geránie je vhodná i pro malé děti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz