/    /    /    /    /  

Saloos Bazalka 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
103
ks
Bez DPH 85 Kč

Saloos Bazalka 5 ml

Éterický olej Bazalka Saloos působí jako skvělé nervové tonikum, pomáhá při nervozitě a úzkosti, zlepšuje koncentraci. Intenzivní sladká kořeněná vůně eliminuje nevolnost a působí pozitivně při žaludečních potížích, také mírní křeče hladkého svalstva. Uvolňuje horní cesty dýchací a usnadňuje dýchání.

Bazalka posiluje svou sladkou kořeněnou vůní nervový systém a stimuluje mozkovou činnost. Pomáhá harmonizovat negativní pocity, mírní úzkost i deprese, zlepšuje soustředění a podporuje vstřebávání množství nových informací. Bazalka je také vhodná při nevolnostech a žaludečních potížích, posiluje zažívání a působí antispasmaticky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Saloos Bazalka 5 ml

Éterický olej Bazalka Saloos pôsobí ako skvelé nervové tonikum, pomáha pri nervozite a úzkosti, zlepšuje koncentráciu. Intenzívna sladká korenistá vôňa eliminuje nevoľnosť a pôsobí pozitívne pri žalúdočných problémoch, tiež mierni kŕče hladkého svalstva. Uvoľňuje horné cesty dýchacie a uľahčuje dýchanie.

Bazalka posilňuje svojou sladkou korenistou vôňou nervový systém a stimuluje mozgovú činnosť. Pomáha harmonizovať negatívne pocity, mierni úzkosť aj depresie, zlepšuje sústredenie a podporuje vstrebávanie množstva nových informácií. Bazalka je tiež vhodná pri nevoľnostiach a žalúdočných problémoch, posilňuje zažívanie a pôsobí antispazmaticky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz