/    /    /    /  

Acorelle Bělící krém na obličej a tělo

Značka:
Množství: 2x30 ml, 1x15 ml, špachtle
Kategorie: Depilace
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Acorelle Bělící krém na obličej a tělo

Bělící/odbarvující krém Acorelle na obličej a tělo účinně odbarvuje tmavé chloupky velmi šetrným způsobem, který je vhodný i pro citlivou a reaktivní pokožku. Účinné složky obou krémů zajistí spolehlivé a zároveň šetrné odbarvení tmavých chloupků, zatímco pečující složky následné péče pleť zklidňují, zmírňují případné podráždění a pokožku vyživují a uzamykají v ní hydrataci. Sezamový olej zároveň pokožku regeneruje a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí, zatímco nimbový olej má léčivé účinky a podporuje přirozenou obranyschopnost a regeneraci pokožky.

Použití: V dřevěné mističce zamíchejte jednu dávku krému A a jednu dávku krému B. Rovnoměrnou vrstvu aplikujte pomocí špachtle na místo zvolené k odbarvení tak, aby byly chloupky zcela zakryty. Na obličeji nechte působit 2 - 3 minuty, na těle 2 - 10 minut. Poté krém odstraňte pomocí špachtle, dobře opláchněte čistou vodou a lehce osušte. Na závěr aplikujte přípravek pro zklidnění.

Upozornění: Před prvním použitím krému je nutné provést test citlivosti na místě, které chcete odbarvit a to 24 hodin před aplikací a ujistit se, že na pokožce není žádná reakce. Nepoužívejte vnitřně. Nepoužívejte pro jiné účely, než je určeno. Nepoužívejte po slunění. Chraňte před dětmi.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Krém tuba A: Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Etidronic Acid, Acetanilid Krém tuba B: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Parfum, Ceteareth-20, Ammonium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil, Boswellia Serrata Oil, BHT, Alpha Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal Péče: Aqua, Isopropyl Myristate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Silica, Triethanolamine, Parfum, Kaolin, Phenoxyethanol, Sesamum Indicum Seed Oil, Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil, Boswellia Serrata Oil, Sodium Hyaluronate, BHT
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr