/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Bělící prášek Puer 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 kg / 149 Kč 1 kg dóza / 179 Kč 3 kg / 429 Kč
Kategorie: Ekologická bělidla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Yellow and Blue Bělící prášek Puer 500 g

Bělící prášek na bázi kyslíku Puer Yellow and Blue šetrným způsobem odstraňuje skrvny ze stálobarevného i bílého prádla, aniž by došlo k poškození barvy či tvaru textilu. Díky jednoduchému přírodnímu složení je prášek účinný a zároveň šetrný k pokožce i životnímu prostředí.

Účinnou látkou je soda obohacená kyslíkem, která pronikne hluboko do vláken textilu a rozpustí nečistoty. Soda si poradí i s odolnými nečistotami, jako jsou skvrny od trávy, ovoce, červeného vína, inkoustu i krve. Kromě odstraňování skvrn je soda výborným pomocníkem pro projasnění barvy bílého prádla, ať už se jedná o drobné či ložní prádlo nebo záclony.

Jednoduché jednosložkové složení je nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Soda se totiž při kontaktu s odpadními vodami začne rozpouštět na přirozeně se vykytující látky, a zbytečně tak nezatěžuje přírodu.

Použití: Na várku prádla přidejte podle míry znečištění 1 - 2 lžíce prášku. Prášek je účinný při pracích programech na 40 °C a vyšších.

Tip: Prášek také můžete použít k čištění toalet, dřezů, umyvadel, van či jiných silněji znečištěných povrchů. 1 - 2 lžíce prášku aplikujte na znečištěný povrch a lehce navlhčete vodou, aby vznikla tužší pasta. Nechte působit alespoň 10 minut a poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo si nejprve ověřte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Bělící prášek Puer 500 g

Bieliaci prášok na báze kyslíka Puer Yellow and Blue šetrným spôsobom odstraňuje škvrny zo stálofarebnej aj bielej bielizne bez toho, aby došlo k poškodeniu farby či tvaru textilu. Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je prášok účinný a zároveň šetrný k pokožke i životnému prostrediu.

Účinnou látkou je sóda obohatená kyslíkom, ktorá prenikne hlboko do vlákien textilu a rozpustí nečistoty. Sóda si poradí aj s odolnými nečistotami, ako sú škvrny od trávy, ovocia, červeného vína, atramentu a krvi. Okrem odstraňovania škvŕn je sóda výborným pomocníkom na prejasnenie farby bielej bielizne, či už sa jedná o drobnú, alebo posteľnú bielizeň, prípadne záclony.

Jednoduché jednozložkové zloženie je nielen účinné, ale tiež šetrné k životnému prostrediu. Sóda sa totiž pri kontakte s odpadovými vodami začne rozpúšťať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažuje prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Perkarbonát sodný
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz