/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Bělící prášek Puer 2 kg

Značka:
Množství: 2 kg
Další velikosti: 1 kg / 149 Kč 1 kg dóza / 179 Kč 500 g / 89 Kč 3 kg / 429 Kč
Kategorie: Ekologická bělidla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Yellow and Blue Bělící prášek Puer 2 kg

Bělící prášek na bázi kyslíku Puer Yellow and Blue šetrným způsobem a ekologicky odstraňuje skrvny ze stálobarevného i bílého prádla, aniž by došlo k poškození barvy či tvaru textilu. Díky jednoduchému přírodnímu složení je přášek účinný a zároveň šetrný k pokožce i životnímu prostředí.

Účinnou látkou je soda obohacená kyslíkem, která pronikne hluboko do vláken textilu a rozpustí nečistoty. Soda si poradí i s odolnými nečistotami, jako jsou skvrny od trávy, ovoce, červeného vína, inkoustu i krve. Kromě odstraňování skvrn je soda výborným pomocníkem pro projasnění barvy bílého prádla, ať už se jedná o drobné či ložní prádlo nebo záclony.

Jednoduché jednosložkové složení je nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Soda se totiž při kontaktu s odpadními vodami začne rozpouštět na přirozeně se vykytující látky, a zbytečně tak nezatěžuje přírodu.

Použití: Na várku prádla přidejte podle míry znečištění 1 - 2 lžíce prášku. Prášek je účinný při pracích programech na 40 °C a vyšších.

Tip: Prášek také můžete použít k čištění toalet, dřezů, umyvadel, van či jiných silněji znečištěných povrchů. 1 - 2 lžíce prášku aplikujte na znečištěný povrch a lehce navlhčete vodou, aby vznikla tužší pasta. Nechte působit alespoň 10 minut a poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo si nejprve ověřte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Perkarbonát sodný
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz