/    /    /    /    /  

Bio-D Bělící prostředek a odstraňovač skvrn 400 g

Značka:
Množství: 400 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Ekologické odstraňovače skvrn, Ekologická bělidla
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
82
ks
Bez DPH 68 Kč

Bio-D Bělící prostředek a odstraňovač skvrn 400 g

Bělící prostředek a odstraňovač skvrn Bio-D účinně rozpouští i odolnější fleky a nečistoty z bílého i stálobarevného textilu. Navíc dokáže skvěle projasnit a zvýraznit barvu bílého textilu, je tak skvělým pomocníkem například při praní záclon či ložního prádla. Přírodní složení bělidla působí účinně, avšak je šetrné k prádlu i k citlivé pokožce, kterou zbytečně nedráždí.

Bělící prostředek a odstraňovač skvrn si poradí s odolnými fleky od kávy, krve, trávy i červeného vína a jiných potravin. Přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů a uhličitanu sodného snadno pronikne hluboko do vlákna textilu, kde účinně rozpustí nečistoty, a šetrně tak odstraní flek, aniž by došlo k poškození barevnosti prádla. Bělící prostředek je navíc skvělý pro projasnění barvy bílého a světlého prádla, odstraňuje zašednutí a dodává prádlu nový svěží vzhled.

Použití: Podle míry znečištění přidejte k pracímu prášku 1 - 2 lžíce bělícího prostředku. Před použitím na barevné prádlo nejprve vyzkoušejte jeho stálobarevnost.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Bio-D Bělící prostředek a odstraňovač skvrn 400 g

Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn Bio-D účinne rozpúšťa aj odolnejšie fľaky a nečistoty z bieleho i stálofarebného textilu. Navyše dokáže skvele prejasniť a zvýrazniť farbu bieleho textilu, je tak skvelým pomocníkom napríklad pri praní záclon či posteľnej bielizne. Prírodné zloženie bielidla pôsobí účinne, avšak je šetrné k bielizni aj k citlivej pokožke, ktorú zbytočne nedráždi.

Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn si poradí s odolnými fľakmi od kávy, krvi, trávy aj červeného vína a iných potravín. Prírodné zloženie na báze rastlinných tenzidov a uhličitanu sodného ľahko prenikne hlboko do vlákna textilu, kde účinne rozpustí nečistoty, a šetrne tak odstráni fľak bez toho, aby došlo k poškodeniu farebnosti bielizne. Bieliaci prostriedok je navyše skvelý pre prejasnenie farby bielej a svetlej bielizne, odstraňuje zašednutie a dodáva bielizni nový svieži vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Uhličitan sodný (5-15 %) , Peroxouhličitan sodný, Organické sekvestrační činidlo, Aniontové povrchově aktivní látky, Koloidy celulózy
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz