/    /    /    /    /  

Klar Bělidlo a sůl na skvrny 400 g

Značka:
Množství: 400 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické odstraňovače skvrn, Ekologická bělidla
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Klar Bělidlo a sůl na skvrny 400 g

Univerzální bělidlo Klar je vhodné k použití na skrvny na textilu, na zažloutlé prádlo nebo do myčky. Textilu navrací ztracenou bělost a zářivou čistotu, ze skleniček a hrníčků odstraňuje fleky po čaji a kávě.

Díky obsahu jedlé sody bělidlo navrací zašlému prádlu jeho někdejší bělost a účinně odstraňuje skvrny z nádobí. Přírodní složení na kyslíkové bázi je obohaceno o aktivátor, který podporuje účinnost ostatních látek. Bělidlo je tak účinné už při mytí či praní na 30°C.

Použití: Při praní bílého prádla přidejte 25 ml bělidla k prášku. Pro použití v myčce přidejte 15 ml bělidla k prášku v zásobníku.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Bělidlo a sůl na skvrny 400 g

Univerzálne bielidlo Klar je vhodné na použitie na škvrny na textile, na zažltnutú bielizeň alebo do umývačky. Textilu navracia stratenú belosť a žiarivú čistotu, z pohárov a hrnčekov odstraňuje fľaky po čaji a káve.

Vďaka obsahu jedlej sódy bielidlo navracia zašlej bielizni jeho niekdajšiu belosť a účinne odstraňuje škvrny z riadu. Prírodné zloženie na kyslíkovej báze je obohatené o aktivátor, ktorý podporuje účinnosť ostatných látok. Bielidlo je tak účinné už pri umývaní či praní na 30°C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Carbonate, Sodium, Carbonate Peroxid, Sodium Bicarbonate, Sodium Sulfate, TAED, Sodium Citrate, Laury Polyglucose
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de