/    /    /    /    /  

Saloos Benzoe Siam 60% 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
126
ks
Bez DPH 104 Kč

Saloos Benzoe Siam 60% 10 ml

Éterický olej Benzoe Siam Saloos má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl. Zklidňuje, pomáhá snadněji snášet stres i nadměrné starosti. Kromě toho působí benzoe pozitivně na zažívací a vylučovací trakt, tělo pročišťuje a posiluje jej.

Benzoe pomáhá při nadměrné psychické zátěži, mírní dopady stresu a pomáhá ke klidnějšímu spánku. Příjemně sladká vanilková vůně mírní nadměrné přemýšlení o problémech a starostech, zklidňuje tělo i mysl. Navíc má pozitivní účinky na činnost zažívacího traktu, působí při nadýmání a průjmu, pomáhá při onemocněních močového měchýře.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.

Saloos Benzoe Siam 60% 10 ml

Éterický olej Benzoe Siam Saloos má skvelé harmonizačné účinky na telo i myseľ. Upokojuje, pomáha ľahšie znášať stres aj nadmerné starosti. Okrem toho pôsobí benzoe pozitívne na zažívací a vylučovací trakt, telo prečisťuje a posilňuje ho.

Benzoe pomáha pri nadmernej psychickej záťaži, mierni dopady stresu a pomáha k pokojnejšiemu spánku. Príjemne sladká vanilková vôňa mierni nadmerné premýšľanie o problémoch a starostiach, upokojuje telo aj myseľ. Navyše má pozitívne účinky na činnosť zažívacieho traktu, pôsobí pri nadúvaní a hnačke, pomáha pri ochoreniach močového mechúra.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz