/    /    /    /    /  

Taoasis Bergamot bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: DEMETER, BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
191
ks
Bez DPH 166 Kč

Taoasis Bergamot bio 5 ml

Éterický olej bergamot má svěží, nasládle dřevitou vůni, která vám bude nejspíš připomínat černý čaj. Bergamotová silice se totiž používá k ochucení a provonění černého čaje a stejně jako černý čaj má i skvělý povzbuzující účinek. Osvěží vaši mysl, dodá novou energii při stresové zátěži, posílí oslabenou psychiku a navodí lepší náladu. Je výborný na povzbuzení při psychické práci či učení na zkoušky.

Bergamotový éterický olej má také vynikající antiseptické účinky. Čistí vzduch od bakterií, neutralizuje nežádoucí pachy a usnadňuje i dýchání. Uvolňuje ucpané nosní dutiny, mírní kašel a je tak skvělým pomocníkem při nachlazení. Zároveň aromaterapeuticky přispívá i ke snižování horečky a tiší bolesti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Taoasis Bergamot bio 5 ml

Éterický olej bergamot má sviežu, sladkasto-drevitú vôňu, ktorá vám bude najskôr pripomínať čierny čaj. Bergamotová silica sa totiž používa na ochutenie a rozvoňanie čierneho čaju a rovnako ako čierny čaj má aj skvelý povzbudzujúci účinok. Osvieži vašu myseľ, dodá novú energiu pri stresovej záťaži, posilní oslabenú psychiku a navodí lepšiu náladu. Je výborný na povzbudenie pri psychickej práci, či učení sa na skúšky.

Bergamotový éterický olej má tiež vynikajúce antiseptické účinky. Čistí vzduch od baktérií, neutralizuje nežiaduce pachy a uľahčuje aj dýchanie. Uvoľňuje upchaté nosné dutiny. Mierni kašeľ a je tak skvelým pomocníkom pri nachladnutí. Zároveň aromaterapeuticky prispieva aj k znižovaniu horúčky a tíši bolesti.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Bergamia Peel Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/