/    /    /    /    /  

Saloos Bergamot 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
81
ks
Bez DPH 67 Kč

Saloos Bergamot 5 ml

Éterický olej Bergamot Saloos posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest. Bergamot má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně a navozuje dobrou náladu.

Bergamot je skvělým pomocníkem při nachlazení. Pomáhá snadnějšímu dýchání, uvolňuje zahlenění a mírní dusivý kašel. Působí nejenom při nachlazení, ale také obtížím preventivně předchází. Svěží sladká dřevitá vůně působí antidepresivně, mírní úzkosti a navozuje lepší náladu, skvěle působí i při premenstruačních obtížích.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Po aplikaci na pokožku nevystavujte pleť po dobu alespoň 12 hodin slunci ani soláriu. Bergamotový olej totiž zvyšuje fotosenzitivitu pokožky. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný! Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Bergamia Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: mastná pleť, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz