/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Bergamot 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 10 ml / 199 Kč
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
134
ks
Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Bergamot 5 ml

Éterický olej Bergamot Nobilis Tilia posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Působí antisepticky, uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest. Bergamot má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně a navozuje dobrou náladu.

Bergamot je skvělým pomocníkem při nachlazení. Pomáhá snadnějšímu dýchání, uvolňuje zahlenění a mírní dusivý kašel. Působí nejenom při nachlazení, ale také obtížím preventivně předchází. Svěží sladká dřevitá vůně působí antidepresivně, mírní úzkosti a navozuje lepší náladu, skvěle působí i při premenstruačních obtížích.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Po aplikaci na pokožku nevystavujte pleť po dobu alespoň 12 hodin slunci ani soláriu. Bergamotový olej zvyšuje fotosenzitivitu pokožky. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není určený pro těhotné ženy a děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Bergamia Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: mastná pleť, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz