/    /    /    /  

Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg dóza

Značka:
Množství: 1 kg dóza
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 kg / 79 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
102
ks
Bez DPH 84 Kč

Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg dóza

Jedlá soda Yellow and Blue je přírodním univerzálním pomocníkem pro celou domácnost. Soda je vhodná pro eliminaci pachů, čištění skvrn z textilu, odstranění nečistot z odpadů, vyčištění varné konvice či kávovaru... jedlá soda se v domácnosti určitě neztratí. Navíc je díky přírodnímu složení šetrná k životnímu prostředí a zbytečně jej nezatěžuje.

Jedlá soda skvěle eliminuje pachy, ať už se jedná o zápach v lednici, myčce nádobí, plastových krabičkách na potraviny, prkénku na krájení potravin nebo zapáchající potahy v autě či koberec. Soda také zvyšuje účinnost pracích prášků, proto jí můžete přidat přímo do zásobníku pračky k pracímu prášku či v sodném roztoku prádlo před praním namočit.

Jedlá soda také výborně poslouží pro odstranění nečistot, ať už z rukou, kávovaru či z vodovodních odpadů. V případě odpadů navíc eliminuje případný nepříjemný zápach. Slabý sodný roztok je také vhodný pro mytí ovoce a zeleniny.

Univerzální pomocník

Bika jedlá soda je produkt, který se rozhodně v žádné domácnosti neztratí a má široké spektrum využití. Jedlá soda je klasickým přípravkem, který je opravdu univerzální, ale zároveň váš domov nezatěžuje syntetickými složkami, jako konvenční čistící prostředky. Zároveň splňuje mnoho funkcí v jednom, a tak nezatěžujete životní prostředí přebytečným odpadem.

Eliminace zápachu

Jedlá soda má vysokou schopnost minimalizovat nepříjemné pachy všeho druhu. Můžete ji použít například do ledničky, kdy odstraňuje zápach i velmi aromatických uskladněných potravin. Skvěle také účinkuje na krabičky na potraviny, které často absorbují jejich přirozený pach, který pak dlouhodobě přetrvává. Můžete ji použít i na textil, ať už ve formě koberců, potahů či oblečení. 

Dokonale čistý domov

Jedlá soda je velice často využívána také jako univerzální čistič pro domácnost. Dokáže vás zbavit i velice odolných skvrn například z potravin. Použijte ji třeba na čištění prkének se skvrnami po krájení zeleniny či ovoce. Jedlá soda čistí usazené nečistoty ve varných konvicích, kávovarech i odpadech a přináší do vašeho domova dokonalou čistotu.

Použití: Požadované množství sody lehce navlhčete vodou, aby vznikla hutnější pasta. Aplikujte na čištěný povrch a poté omyjte vodou či otřete vlhkým hadříkem. Pro eliminaci pachů např. v lednici použijte sodu v suché formě.

Tip: Jedlou sodu také můžete použít jako suchý šampon pro vaše mazlíčky, či pro eliminaci pachů ze zvířecích pelíšků.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg dóza

Jedlá sóda Yellow and Blue je prírodným univerzálnym pomocníkom pre celú domácnosť. Sóda je vhodná na elimináciu pachov, čistenie škvŕn z textilu, odstránenie nečistôt z odpadov, vyčistenie varnej kanvice či kávovaru. Jedlá sóda sa v domácnosti určite nestratí. Navyše vďaka prírodnému zloženiu je šetrná k životnému prostrediu a zbytočne ho nezaťažuje.

Jedlá sóda vynikajúco eliminuje pachy, či už sa jedná o zápach v chladničke, umývačke riadu, plastových škatuľkách na potraviny, doskách na krájanie potravín alebo zapáchajúcich poťahov v aute či koberec. Sóda tiež zvyšuje účinnosť pracích práškov, preto ju môžete pridať priamo do zásobníka práčky k praciemu prášku, či v sodnom roztoku bielizeň pred praním namočiť.

Jedlá sóda tiež výborne poslúži na odstránenie nečistôt, či už z rúk, kávovaru, alebo vodovodných odpadov. V prípade odpadov navyše eliminuje prípadný nepríjemný zápach. Slabý sodný roztok je tiež vhodný na umývanie ovocia a zeleniny.

Univerzálny pomocník

Bika jedlá sóda je produkt, ktorý sa rozhodne v žiadnej domácnosti nestratí a má široké spektrum využitia. Jedlá sóda je klasickým prípravkom, ktorý je skutočne univerzálny, ale zároveň váš domov nezaťažuje syntetickými zložkami ako konvenčné čistiace prostriedky. Zároveň spĺňa mnoho funkcií v jednom, a tak nezaťažuje životné prostredie prebytočným odpadom.

Eliminácia zápachu

Jedlá sóda má vysokú schopnosť minimalizovať nepríjemné pachy všetkého druhu. Môžete ju použiť napríklad do chladničky, kde odstraňue zápach aj z veľmi aromatických uskladnených potravín. Vynikajúco tiež účinkuje na škatuľky na potraviny, ktoré často absorbujú ich prirodzený, dlhodobo pretrvávajúci pach. Môžete ju použiť aj na textil, či už vo forme kobercov, poťahov, alebo oblečenia. 

Dokonale čistý domov

Jedlá sóda je veľmi často využívaná tiež ako univerzálny čistič pre domácnosť. Dokáže vás zbaviť aj veľmi odolných škvŕn, napríklad z potravín. Použijete ju aj na čistenie dosiek so škvrnami po krájaní zeleniny či ovocia. Jedlá sóda čistí usadené nečistoty vo varných kanviciach, kávovaroch aj odpadoch, a prináša do vášho domova dokonalú čistotu.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Hydrogenuhličitan sodný
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz