/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Bílé Vánoce, plechová kazeta

Značka:
Množství: 9 druhů, 72 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Bílé Vánoce, plechová kazeta

Sada porcovaných čajů English Tea Shop Bílé Vánoce obsahuje kombinace zelených, černých i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Kvalitní čajové lístky společně se sušenými bylinkami, kořením a kousky ovoce tvoří jedinečné chutě, které vás potěší během dlouhých zimních večerů a zpříjemní chvilky strávené s přáteli a rodinou.

V dárkové sadě naleznete bezkofeinový čaj rooibos Jízda na saních, která voní a chutná po skořici, hřebíčku a pomerančové kůře s kousky jablek. Rooibos Šťastné Vánoce bez kofeinu je ochucen skořicí, zázvorem, kardamomem a muškátovým oříškem společně s vanilkovým luskem, stejně tak jako černý čaj Šťastné Vánoce. Ovocný exotický čaj Ananas& banán v sobě spojuje ibišek s osvěžujícími tóny ovoce a sladkého rooibosu. Kořeněná Malina, vanilka& skořice s kousky ovoce, skořicí, hřebíčkem a vanilkovými lusky vás příjemně osvěží.

Ochucený čaj Jablko, máta& skořice kombinuje černý i zelený čaj se šťavnatým jablkem a lístky máty. Zelený čaj také naleznete v ochuceném čaji Mučenka, mango& jahoda s jemnými exotickými tóny i v přirozeně sladkém čaji Vanilka, máta& mango, který kombinuje sladké ovoce a lusky vanilky. Ovocný bylinný čaj Granátové jablko, černý rybíz& broskev spojuje sladký rooibos s růžovými lístky doplněnými o chuť broskví a granátového jablka.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Bylinné, ovocné a černé čaje zalívejte horkou vodou, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz