/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Bílé Vánoce, plechová kazeta

Značka:
Množství: 72 ks, 108 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Bílé Vánoce, plechová kazeta

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Sada porcovaných čajů English Tea Shop Bílé Vánoce obsahuje kombinace zelených, černých i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Kvalitní čajové lístky společně se sušenými bylinkami, kořením a kousky ovoce tvoří jedinečné chutě, které vás potěší během dlouhých zimních večerů a zpříjemní chvilky strávené s přáteli a rodinou.

V dárkové sadě naleznete bezkofeinový čaj rooibos Jízda na saních, která voní a chutná po skořici, hřebíčku a pomerančové kůře s kousky jablek. Rooibos Šťastné Vánoce bez kofeinu je ochucen skořicí, zázvorem, kardamomem a muškátovým oříškem společně s vanilkovým luskem, stejně tak jako černý čaj Šťastné Vánoce. Ovocný exotický čaj Ananas& banán v sobě spojuje ibišek s osvěžujícími tóny ovoce a sladkého rooibosu. Kořeněná Malina, vanilka& skořice s kousky ovoce, skořicí, hřebíčkem a vanilkovými lusky vás příjemně osvěží.

Ochucený čaj Jablko, máta& skořice kombinuje černý i zelený čaj se šťavnatým jablkem a lístky máty. Zelený čaj také naleznete v ochuceném čaji Mučenka, mango& jahoda s jemnými exotickými tóny i v přirozeně sladkém čaji Vanilka, máta& mango, který kombinuje sladké ovoce a lusky vanilky. Ovocný bylinný čaj Granátové jablko, černý rybíz& broskev spojuje sladký rooibos s růžovými lístky doplněnými o chuť broskví a granátového jablka.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Bylinné, ovocné a černé čaje zalívejte horkou vodou, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

English Tea Shop Bílé Vánoce, plechová kazeta

Sada porciovaných čajov English Tea Shop Biele Vianoce obsahuje kombinácie zelených, čiernych i bylinných čajov, medzi ktorými si každý vyberie ten svoj obľúbený. Kvalitné čajové lístky spoločne so sušenými bylinkami, koreninami a kúskami ovocia tvoria jedinečné chute, ktoré vás potešia počas dlhých zimných večerov a spríjemnia chvíľky strávené s priateľmi a rodinou.

V darčekovej sade nájdete bezkofeínový čaj rooibos Jazda na saniach, ktorá vonia a chutí po škorici, klinčekoch a pomarančovej kôre s kúskami jabĺk. Rooibos Šťastné Vianoce bez kofeínu je ochutený škoricou, zázvorom, kardamómom a muškátovým orieškom spoločne s vanilkovým strukom, rovnako tak ako čierny čaj Šťastné Vianoce. Ovocný exotický čaj Ananás & banán v sebe spája ibištek s osviežujúcimi tónmi ovocia a sladkého rooibosu. Korenistá Malina, vanilka & škorica s kúskami ovocia, škorice, klinčekmi a vanilkovými strukmi vás príjemne osvieži.

Ochutený čaj Jablko, mäta & škorica kombinuje čierny aj zelený čaj so šťavnatým jablkom a lístkami mäty. Zelený čaj tiež nájdete v ochutenom čaji Mučenka, mango & jahoda s jemnými exotickými tónmi aj v prirodzene sladkom čaji Vanilka, mäta & mango, ktorý kombinuje sladké ovocie a struky vanilky. Ovocný bylinný čaj Granátové jablko, čierna ríbezľa & broskyňa spája sladký rooibos s ružovými lístkami doplnenými o chuť broskýň a granátového jablka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jízda na saních: Rooibos, kousky skořice, Kousky jablek, Hřebíček, Pomerančová kůra, příchuť soursop, Příchuť pomeranče Šťastné Vánoce: Zelený čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamonu, kousky muškátového oříšku, kousky hřebíčku, kousky máty, Granátové jablko, Příchuť granátového jablka, příchuť citronové trávy Vánoce bezkofeionové: Rooibos, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamonu, Kousky granátového jablka, kousky muškátového oříšku, pepř, Hřebíček, příchuť citronové trávy, Příchuť granátového jablka Ananas a banán: Ibišek, Citronová tráva, Citronová kůra, Šípek, Rooibos, Příchuť ananasu, příchuť banánu Malina, vanilka a skořice: kousky skořice, Hřebíček, pražená cikorka, kousky vanilkových lusků, kousky malin, Příchuť malin, Příchuť vanilky, Příchuť skořice Jablko, máta a smetana: Černý čaj, Zelený čaj, Kousky jablek, lístky máty, příchuť jablek, Příchuť máty, Příchuť smetany Granátové jablko, černý rybíz a broskev: Rooibos, Kousky granátového jablka, Kousky jablek, kousky růžových okvětních lístků, Příchuť černého rybízu, příchuť broskve, Příchuť granátového jablka Passion Fruit, mango a jahoda: Zelený čaj, Citronová tráva, lístky máty, lístky šípku, Příchuť jahod, příchuť passion fruit, příchuť manga Vanilka, máta a mango: Zelený čaj, Citronová tráva, lístky máty, kousky skořice, Příchuť vanilky, příchuť manga, Příchuť máty
i
i

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz