/    /    /    /  

Herba Medica Bilikal

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Bilikal

Rostlinný doplněk stravy Bilikal Herba Medica je určený pro podporu činnosti žlučových cest i celkové zdraví žlučníku. Kombinace bylinek stimuluje funkce žlučníku i vylučování žluči, zároveň a přispívá ke zdraví jater. Doplněk je vhodný k ochraně a podpoře funkce žlučníku i žlučových cest. Stimuluje sekreci žluče a snižuje riziko vzniku žlučových kamenů. Příznivě ovlivňuje zánětlivé změny žlučníku a žlučových cest a také zlepšuje funkci jater.

Obsahuje mix bylin, které příznivě působí především na žlučník a játra. Smetanka lékařská pomáhá podporovat trávení, přispívá k normální funkci trávicího traktu a udržuje normální funkci jater. Podporuje vylučování žluči a trávicích enzymů, tím pomáhá při trávení tuků. Čekanka obecná podporuje trávení a stimuluje produkci trávicích tekutin, tím přispívá k ochraně jater. Řepík lékařský má příznivý účinek na metabolické procesy trávicího traktu. Rozmarýn podporuje normální činnost jater a žlučových cest, podporuje trávení a normální funkci trávicího traktu. Jitrocel kopinatý má uklidňující a podpůrné účinky při kašli a příznivě ovlivňuje sliznici dýchacích cest. Třezalka tečkovaná působí na metabolismus a trávení.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

Herba Medica Bilikal

Rastlinný doplnok stravy Bilikal Herba Medica je určený na podporu činnosti žlčových ciest i celkové zdravie žlčníka. Kombinácia byliniek stimuluje funkcie žlčníka i vylučovanie žlče a zároveň prispieva k zdraviu pečene. Doplnok je vhodný k ochrane a podpore funkcie žlčníka i žlčových ciest. Stimuluje sekréciu žlče a znižuje riziko vzniku žlčových kameňov. Priaznivo ovplyvňuje zápalové zmeny žlčníka a žlčových ciest a tiež zlepšuje funkciu pečene.

Obsahuje mix bylín, ktoré priaznivo pôsobia predovšetkým na žlčník a pečeň. Púpava lekárska pomáha podporovať trávenie, prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu a udržuje normálnu funkciu pečene. Podporuje vylučovanie žlče a tráviacich enzýmov, tým pomáha pri trávení tukov. Čakanka obyčajná podporuje trávenie a stimuluje produkciu tráviacich tekutín, tým prispieva k ochrane pečene. Repík lekársky má priaznivý účinok na metabolické procesy tráviaceho traktu. Rozmarín podporuje normálnu činnosť pečene a žlčových ciest, podporuje trávenie a normálnu funkciu tráviaceho traktu. Skorocel kopijovitý upokojujúce a podporné účinky pri kašli a priaznivo ovplyvňuje sliznicu dýchacích ciest. Ľubovník bodkovaný pôsobí na metabolizmus a trávenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Smetanka lékařská kořen, Čekanka obecná kořen, Řepík lékařský nať, Zeměžluč menší nať, Rozmarýn list, Jitrocel kopinatý list, Třezalka tečkovaná nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: žlučník, játra a ledviny
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz