/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Bílý čaj borůvka a bezový květ

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bílé čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Bílý čaj borůvka a bezový květ

Bílý čaj s kousky borůvek a bezovým květem English Tea Shop má svěží ovocnou chuť, která povzbudí a vzpruží unavené tělo i mysl. Jemná chuť bílého čaje se snoubí s nasládlým bezovým květem a kousky borůvek, a vytváří tak jedinečnou osvěžující chuť. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete toto osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Bílý čaj, mladé nerozvinuté čajové lístky, je bohatý na množství antioxidantů a teinu, které prospívají celému organismu. Antioxidanty chrání tělo před nepříznivými vnějšími vlivy a známkami předčasného stárnutí, zatímco tein povzbuzuje organismus a zrychluje metabolismus tuků. Jemná chuť bílého čaje je doplněna o aromatickou citronovou trávu, bezinkové květy a šťavnaté kousky borůvek, společně tak vytváří jedinečnou chuť, kterou ocení nejeden milovník čaje.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 80 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem vody o teplotě 80 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bílý čaj, Citronová tráva, Bezinky, Kousky borůvek, Přírodní příchuť borůvek
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz