/    /    /    /    /  

Numi Bílý čaj Orange Spice

Značka:
Množství: 1 ks, 2,8 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 16 ks, 44,8 g / 119 Kč
Kategorie: Bílé čaje, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC, KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
9
ks
Bez DPH 8 Kč
9 bodů ks

Numi Bílý čaj Orange Spice

Porcovaný kořeněný čaj Numi Orange Spice vás potěší svou lehkou osvěžující chutí s jemnými tóny ovoce a koření. Jemná chuť bílého čaje se snoubí s aromatickou pomerančovou kůrou a citronovou trávou, které dodávají čaji nezaměnitelnou svěží chuť i vůni. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete šálek čaje dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Bílý čaj má sám o sobě lehkou jemnou chuť, která osvěží a povzbudí. Stejně tak povzbuzující účinky má i obsažený tein, který vám dodá energii. Čistá chuť mladých čajových lístků je doplněna o lehce nahořklou voňavou pomerančovou kůru a také citronovou trávu a plody schizandry. Ta dodává čaji zajímavou mírně hořkosladkou chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 80 °C a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Bílý čaj Orange Spice je součástí balení:

Numi Bílý čaj Orange Spice

Porciovaný korenený čaj Numi Orange spice vás poteší svojou ľahkou osviežujúcou chuťou s jemnými tónmi ovocia a korenia. Jemná chuť bieleho čaju sa snúbi s aromatickou pomarančovou kôrou a citrónovou trávou, ktoré čaju dodávajú nezameniteľnú sviežu chuť a vôňu. Vďaka praktickým čajovým vrecúškam si môžete šálku čaju dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Biely čaj má sám osebe ľahkú jemnú chuť, ktorá osvieži a povzbudí. Rovnako tak povzbudzujúce účinky má aj obsiahnutý teín, ktorý vám dodá energiu. Čistá chuť mladých čajových lístkov je doplnená o jemne nahorkastú voňavú pomarančovú kôru, sviežu citrónovú trávu a plody schizandry. Tá dodáva čaju zaujímavú mierne horkosladkú chuť.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bílý čaj, Pomerančová kůra, Schizandra chinensis, Citronová tráva
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com