/    /    /    /    /  

Numi Bílý čaj White Rose 1 ks, 2 g

Značka:
Množství: 1 ks, 2 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 16 ks, 32 g / 119 Kč
Kategorie: Bílé čaje, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: FAIR TRADE, USDA ORGANIC, KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
9 Kč
Cena
7
ks
Bez DPH 6 Kč
9 bodů ks

Numi Bílý čaj White Rose 1 ks, 2 g

Nyní si můžete dopřát lehkou osvěžující chuť kvalitního bílého čaje s růžovými květy, kdykoliv chcete, díky praktickým čajovým sáčkům. Čajová směs obsahuje bio čajové lístky a sušená růžová poupata. Tato jediněčná kombinace čaje, bylinek a koření uklidňuje tělo i mysl. Navozuje dobrou náladu a celkovou pohodu.

Čaje Numi tea obsahují pouze ty nejkvalitnější bylinky, sušené ovoce a koření, a tak není potřeba přidávat umělá aromata, oleje a vůně. Tento kvalitní přírodní čaj mluví sám za sebe.

Čajové lístky i další použité suroviny v čajích Numi tea pocházejí z fair-trade zemědělství. Výrobce se také snaží minimalizovat negativní dopady produkce na životní prostředí. Proto využívá recyklovaný, snadno rozložitelný papír, obaly jsou potištěny sójovým inkoustem a krabičky nejsou baleny do zbytečného celofánu.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 80°C a necháme louhovat 2- 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut. Pokud bychom bílý čaj zalili vařící vodou, mohl by zhořknout a ztratit svoji příjemnou jemnou chuť.

Tip: Čaje Numi jsou silné, takže sáček vystačí na celou konvičku. Dodržte doporučenou teplotu a dobu louhování. Bílý čaj při vyšších teplotách hořkne a ztrácí jemnost.

Numi Bílý čaj White Rose 1 ks, 2 g

Teraz si môžete dopriať ľahkú osviežujúcu chuť kvalitného bieleho čaju s ružovými kvetmi kedykoľvek chcete, vďaka praktickým čajovým vrecúškam. Čajová zmes obsahuje bio čajové lístky a sušené ružové púčiky. Táto jedinečná kombinácia čaju, byliniek a korenia upokojuje telo aj myseľ. Navodzuje dobrú náladu a celkovú pohodu.

Čaje Numi tea obsahujú len tie najkvalitnejšie bylinky, sušené ovocie a korenie, takže nie je potrebné pridávať umelé arómy, oleje a vôňe. Tento kvalitný prírodný čaj hovorí sám za seba.

Čajové lístky aj ďalšie použité suroviny v čajoch Numi tea pochádzajú z fair-trade poľnohospodárstva. Výroba sa takisto snaží minimalizovať negatívne dopady produkcie na životné prostredie. Preto používa recyklovaný, ľahko rozložiteľný papier, obaly sú potlačené sójovým atramentom a škatuľky nie sú balené do zbytočného celofánu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bílý bio čaj1), Bio růžová poupata
1) Fair Trade
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com