/    /    /  

Krmení domácích mazlíčků

Přírodní a bio krmiva pro zvířata by měla být tou pravou volbou stejně jako bio potraviny pro člověka. Bio krmiva jsou skvělá pro planetu i pro zdraví. Díky jejich produkci dochází ke zkrmování jinak nevyužitelných, a přitom vysoce kvalitních zbytků z ekologických a bio farem, zaměřených na potraviny pro lidi. Jejich vysoká kvalita navíc chrání zdraví a minimální objem nepřírodních složek pomáhá chránit zvířátka před stále častějšími civilizačními nemocemi.

zvířata
Řazení: Značka: Certifikát:
1 ks, růžová
100
Miska v jahodově růžové barvě je 100% ekologická a jistě se stane oblíbenou součástí každodenního krmení každé menší fenky i kočky.
1 ks, modrá
100
Blankytně modrá miska Beco Pets je vyrobená ze 100% přírodních materiálů a jistě se stane oblíbenou součástí každodenního psího i kočičího krmeni.
1 ks, zelená
100
Miska Beco Pets ve světle zelené barvě je 100% ekologická a určitě si ji zamiluje každý menší pes nebo kocour při svém každodenním krmení.
1 ks, růžová
80
Malinká růžová miska Beco Pets ze 100% ekologického materiálu je jako dělená pro malá koťátka nebo štěnátka, která si ji jistě zamilují.
1 ks, modrá
80
Světle modrá miska Beco Pets je jako dělaná nejen pro koťata a štěňata, ale díky jejím malým rozměrům se hodí i pro krmení králíků, morčat a dalších
1 ks, zelená
80
Světle zelená miska ze 100% ekologického materiálu se díky svým malinkým rozměrům skvěle hodí pro krmení koťat či štěňat, ale i králíků a dalších ma
1-6 z 6první