/    /    /  

Líčení očí

Oči jsou část obličeje, která nás většinou na člověku upoutá jako první. Proto jim je také při líčení obvykle věnována velká pozornost. Přírodní a bio dekorativní kosmetika pro líčení očí zahrnuje oční stíny, oční linky a řasenky. Díky přírodním látkám netrpí řasy, oční víčka ani jemná kůže kolem očí. Pleť je naopak po celou dobu nalíčení vyživována a chráněna výtažky z bylin, vzácnými oleji a dalšími součástmi přírodní dekorativní kosmetiky.

barva
Řazení: Značka: Certifikát:
3 g bambusový obal
ZAO Krémové oční stíny 251 Copper 3 g bambusový obal
417
Krémové oční stíny v půvabném světlém měděném odstínu působí velice přirozeně a jsou skvělou součástí každodenního líčení. Obsahují jemný třpyt.
3 g náplň
207
Náplň krémových očních stín v přirozeném měděném odstínu rozzáří vaše oči a dokáže opticky minimalizovat známky únavy ve vaší tváři.
229
Oční stíny s kvalitním přírodním složení pokyjí vaše víčko tmavě hnědou barvou s hedvábně jemnou matnou texturou. Tyto oční stíny jsou skvělé jak pr
3 g bambusový obal
412
Oční stíny s vysokým obsahem kvalitních minerálních pigmentů v půvabném zlatavém odstínu s měděnými tóny dokonale rozjasní a prozáří váš pohled.
3 g náplň
218
Náplň očních stínů v zářivém perleťově zlatavém odstínu s měděnými tóny vypadá skvěle na den i na večer. Dokonale prozáří a zvýrazní váš pohled.
160
S tužkou na rty snadno zvýrazníte konturu rtů a zároveň zabráníte nežádoucímu rozpíjení rtěnky. Lze využít i pro oční linky.
1-6 z 6první