/    /    /    /  

Oční stíny

Oční stíny jsou základem každého líčení. Oko opticky projasní či mu naopak dodají hloubku. Přírodní oční stíny na bázi minerálních pigmentů nejen, že perfektně dotáhnou vaše každodenní líčení k dokonalosti, ale jsou zároveň šetrné k jemné pokožce očního okolí, zbytečně ji nedráždí a nezpůsobují alergické reakce. Navíc, díky přírodnímu složení se přes pokožku do těla nedostávají potenciálně škodlivé látky.

barva
barva - třpyt
Řazení: Značka: Certifikát:
3 g bambusový obal
ZAO Krémové oční stíny 251 Copper 3 g bambusový obal
417
Krémové oční stíny v půvabném světlém měděném odstínu působí velice přirozeně a jsou skvělou součástí každodenního líčení. Obsahují jemný třpyt.
3 g náplň
207
Náplň krémových očních stín v přirozeném měděném odstínu rozzáří vaše oči a dokáže opticky minimalizovat známky únavy ve vaší tváři.
229
Oční stíny s kvalitním přírodním složení pokyjí vaše víčko tmavě hnědou barvou s hedvábně jemnou matnou texturou. Tyto oční stíny jsou skvělé jak pr
3 g bambusový obal
412
Oční stíny s vysokým obsahem kvalitních minerálních pigmentů v půvabném zlatavém odstínu s měděnými tóny dokonale rozjasní a prozáří váš pohled.
3 g náplň
218
Náplň očních stínů v zářivém perleťově zlatavém odstínu s měděnými tóny vypadá skvěle na den i na večer. Dokonale prozáří a zvýrazní váš pohled.
160
S tužkou na rty snadno zvýrazníte konturu rtů a zároveň zabráníte nežádoucímu rozpíjení rtěnky. Lze využít i pro oční linky.
1-6 z 6první