/    /    /    /  

Oční stíny

Oční stíny jsou základem každého líčení. Oko opticky projasní či mu naopak dodají hloubku. Přírodní oční stíny na bázi minerálních pigmentů nejen, že perfektně dotáhnou vaše každodenní líčení k dokonalosti, ale jsou zároveň šetrné k jemné pokožce očního okolí, zbytečně ji nedráždí a nezpůsobují alergické reakce. Navíc, díky přírodnímu složení se přes pokožku do těla nedostávají potenciálně škodlivé látky.

barva
barva - třpyt
Řazení: Značka: Certifikát:
328
Minerální oční stíny v matném bílém odstínu krásně rozjasní oči, ale jsou i výborným základem pro výraznější barevné líčení.
328
Matné světlo růžové stíny podtrhnou barvu hnědých očí a lze je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými tóny pro výraznější líčení.
328
Jasně broskvové oční stíny se báječně hodí pro matné denní líčení. Budou krásně ladit hlavně s hnědýma nebo zelenýma očima.
328
Světle hnědé minerální oční stíny obsahují syté přírodní pigmenty a velmi snadno se nanáší. Nenajdete v nich žádné syntetické složky.
328
Matné oční stíny v zemitě hnědém odstínu budou slušet každé barvě očí. Hravě s nimi vykouzlíte jemné i výraznější líčení.
328
S matnými kávově hnědými stíny snadno vykouzlíte výraznější denní či kouřové líčení. A jsou vhodné i pro citlivé oči.
328
Matné čokoládově hnědé stíny se výborně hodí pro vytvoření výraznějšího kouřového líčení. Navíc mají antibakteriální a zklidňující účinky.
328
Se sametově hebkými očními stíny v odstínu tmavého mechu hravě vytvoříte jemnější denní, i výrazné kouřové líčení na večer.
328
Oční stíny v královsky modrém odstínu budou slušet hlavně hnědým očím. Snadno je využijete i pro kouřové líčení a hodí se i pro citlivé oči.
328
Minerální stíny ve šťavnatém švestkovém odstínu se sytými pigmenty podtrhnou přirozenou krásu vašich očí, aniž by je jakkoliv podráždily.
328
Stíny v tmavém burgundy odstínu bez shimmeru podtrhnou krásu hnědých či zelených očí a zároveň je nijak nepodráždí.
328
Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Pro vytvoření výrazného kouřo
13,5 ml
1299
Sada minerálních líčidel Faran True Colours Fire obsahuje kombinaci multifunkčních minerálních prášků v hřejivých odstínech ohně. Jsou vhodné pro ka
1-13 z 13první