/    /    /    /  

Oční stíny

Oční stíny jsou základem každého líčení. Oko opticky projasní či mu naopak dodají hloubku. Přírodní oční stíny na bázi minerálních pigmentů nejen, že perfektně dotáhnou vaše každodenní líčení k dokonalosti, ale jsou zároveň šetrné k jemné pokožce očního okolí, zbytečně ji nedráždí a nezpůsobují alergické reakce. Navíc, díky přírodnímu složení se přes pokožku do těla nedostávají potenciálně škodlivé látky.

barva
barva - třpyt
Řazení: Značka: Certifikát:
328
S krásně pigmentovanými třpytivými bílými stíny snadno rozzáříte svůj pohled. Můžete je libovolně kombinovat s dalšími odstíny.
328
Stíny v decentním růžovém odstínu se shimmerem podtrhnou barvu vašich oči a snadno se kombinují i s tmavšími odstíny.
328
S očními stíny v třpytivém lososovém odstínu hravě dodáte svému pohledu jiskru. Tento odstín se skvěle hodí pro všechny barvy očí.
328
Minerální stíny v teplém hnědém odstínu s bronzovým shimmerem rozzáří pohled světlých očí a díky jantarovému výtažku zklidní citlivou pokožku očních
328
Oční stíny v tmavě šedé barvě budou slušet všem barvám očí a snadno s nimi vytvoříte i výraznější kouřové líčení.
328
Smetanově bílé stíny se shimmerem rozzáří váš pohled a opticky zvětší oko. Báječně je lze zkombinovat s tmavšími odstíny pro kouřové líčení.
328
Zlatavé oční stíny se shimmerem dodají jiskru především šedým či světle modrým očím. Díky čistě přírodnímu složení jsou vhodné i pro citlivé oči.
Lavera Třpytivé oční stíny QUATRO 03 indiánský sen, Trend Sensitive 2014 2 g
359
Úchvatná paletka čtyř přírodních očních stínů dodá vašim očním víčkům dokonalé zvýraznění v přirozených růžových a čokoládových tónech a okamžitě ro
1-8 z 8první