/    /    /    /    /  

Sypké oční stíny

Sypké oční stíny můžete použít pro nalíčení na sucho' i na mokro a pokaždé dosáhnete jiného jedinečného efektu. Pro dosažení přesné aplikace je sypké stíny nejvhodnější nanášet hustým malým štětcem. Ten si podle potřeby můžete navlhčit vodou a vytvořit tak syté výrazné líčení a zároveň prodloužit výdrž stínu. Navíc, přírodní složení stínů na bázi minerálních pigmentů do těla nepropouští škodlivé látky a jemnou pokožku očního okolí zbytečně nedráždí.

barva
barva - třpyt
Řazení: Značka: Certifikát:
328
Minerální oční stíny v matném bílém odstínu krásně rozjasní oči, ale jsou i výborným základem pro výraznější barevné líčení.
328
S krásně pigmentovanými třpytivými bílými stíny snadno rozzáříte svůj pohled. Můžete je libovolně kombinovat s dalšími odstíny.
328
Stíny v decentním růžovém odstínu se shimmerem podtrhnou barvu vašich oči a snadno se kombinují i s tmavšími odstíny.
328
Matné světlo růžové stíny podtrhnou barvu hnědých očí a lze je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými tóny pro výraznější líčení.
328
Jasně broskvové oční stíny se báječně hodí pro matné denní líčení. Budou krásně ladit hlavně s hnědýma nebo zelenýma očima.
328
S očními stíny v třpytivém lososovém odstínu hravě dodáte svému pohledu jiskru. Tento odstín se skvěle hodí pro všechny barvy očí.
328
Univerzální béžové oční stíny se zlatým shimmerem hravě využijete při jakékoliv příležitosti. A navíc jsou vhodné i pro citlivé oči.
328
Světle hnědé minerální oční stíny obsahují syté přírodní pigmenty a velmi snadno se nanáší. Nenajdete v nich žádné syntetické složky.
328
Minerální stíny v teplém hnědém odstínu s bronzovým shimmerem rozzáří pohled světlých očí a díky jantarovému výtažku zklidní citlivou pokožku očních
328
Matné oční stíny v zemitě hnědém odstínu budou slušet každé barvě očí. Hravě s nimi vykouzlíte jemné i výraznější líčení.
328
S matnými kávově hnědými stíny snadno vykouzlíte výraznější denní či kouřové líčení. A jsou vhodné i pro citlivé oči.
328
Matné čokoládově hnědé stíny se výborně hodí pro vytvoření výraznějšího kouřového líčení. Navíc mají antibakteriální a zklidňující účinky.
328
Se sametově hebkými očními stíny v odstínu tmavého mechu hravě vytvoříte jemnější denní, i výrazné kouřové líčení na večer.
328
Oční stíny v královsky modrém odstínu budou slušet hlavně hnědým očím. Snadno je využijete i pro kouřové líčení a hodí se i pro citlivé oči.
328
Minerální stíny ve šťavnatém švestkovém odstínu se sytými pigmenty podtrhnou přirozenou krásu vašich očí, aniž by je jakkoliv podráždily.
328
Stíny v tmavém burgundy odstínu bez shimmeru podtrhnou krásu hnědých či zelených očí a zároveň je nijak nepodráždí.
328
Oční stíny v tmavě šedé barvě budou slušet všem barvám očí a snadno s nimi vytvoříte i výraznější kouřové líčení.
328
Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Pro vytvoření výrazného kouřo
1-18 z 64první23poslednívpřed