/    /    /  

Péče o rty

Péče o rty za pomoci přírodní a bio kosmetiky přináší moderní ženě možnosti, jak rty nejen zvýraznit, ale také ošetřit. Pro péči jsou určeny speciální balzámy a tyčinky na rty a dekorativní řadu zastupují přírodní a bio konturovací tužky na rty, lesky na rty a rtěnky, které po nanesení vydrží a po celou dobu líčení rty vyživují.

barva
Řazení: Značka: Certifikát:
4,67 g
403
Tužka na rty v rubínovém odstínu 05 je praktickým pomocníkem do každé kabelky. Tužku můžete použít jako konturku, ale také jako rtěnku. Jemná barva
160
S tužkou na rty snadno zvýrazníte konturu rtů a zároveň zabráníte nežádoucímu rozpíjení rtěnky. Lze využít i pro oční linky.
4,2 g
403
Krémová rtěnka ve studené vínové barvě dodá rtům lehký barevný nádech a zároveň o ně bude pečovat díky obsahu výživných olejů a vosků. Obsahuje jen
289
Bordó odstín rtěnky dá vyniknout tvaru vašich rtů a díky kvalitním minerálním pigmentům vydrží na rtech po celý den i noc.
3,5 g bambusový obal
467
Sofistikovaný odstín tmavé bordó barvy se zářivým leskem podtrhne vaše rty a dodá vám vzhled femme fatale. Rtěnka se skvěle roztírá a pečuje o rty.
3,5 g náplň
356
Třpytivá rtěnka s velice jemnou krémovou konzistencí v tmavém bodró odstínu zvýrazní vaše rty a pačuje o ně díky olivovému oleji a bambuckému máslu.
214
Tužka na rty je praktickým pomocníkem pro líčení rtů. Lze ji použít jako rtěnku i konturu. Vyzkoušet ji můžete i jako oční stíny.
1-7 z 7první