/    /    /  

Péče o rty

Péče o rty za pomoci přírodní a bio kosmetiky přináší moderní ženě možnosti, jak rty nejen zvýraznit, ale také ošetřit. Pro péči jsou určeny speciální balzámy a tyčinky na rty a dekorativní řadu zastupují přírodní a bio konturovací tužky na rty, lesky na rty a rtěnky, které po nanesení vydrží a po celou dobu líčení rty vyživují.

barva
Řazení: Značka: Certifikát:
420
Krémová rtěnka ve středně červeném odstínu s oranžovým podtónem bude ladit především se světlými vlasy a rtům během dne poskytne potřebnou péči.
3,5 g bambusový obal
467
Třpytivá rtěnka v zářivém měděném odstínu zvýrazní přirozenou krásu vašich rtů a skvěle se kombinuje. Na rtech dlouho vydrží a pečuje o ně.
3,5 g náplň
356
Náplň krémové rtěnky se zářivým třpytem v sexy měděném odstínu. Rtěnka rty vyživuje díky přírodním složkám a nezatěžuje je.
160
S tužkou na rty snadno zvýrazníte konturu rtů a zároveň zabráníte nežádoucímu rozpíjení rtěnky. Lze využít i pro oční linky.
214
Tužka na rty je praktickým pomocníkem pro líčení rtů. Lze ji použít jako rtěnku i konturu. Vyzkoušet ji můžete i jako oční stíny.
1,17 g
262
Konturovací tužka na rty v nestárnoucím červeném odstínu vytvaruje vaše rty a je skvělým podkladem pro rtěnku. Můžete ji použít také samostatně a vy
1-6 z 6první