/    /    /  

Péče o rty

Péče o rty za pomoci přírodní a bio kosmetiky přináší moderní ženě možnosti, jak rty nejen zvýraznit, ale také ošetřit. Pro péči jsou určeny speciální balzámy a tyčinky na rty a dekorativní řadu zastupují přírodní a bio konturovací tužky na rty, lesky na rty a rtěnky, které po nanesení vydrží a po celou dobu líčení rty vyživují.

barva
Řazení: Značka: Certifikát:
10 ml
305
Lesk na rty v lesklém bronzovém odstínu 06 Terracotta přirozeně zvýrazní rty a zároveň o ně bude pečovat díky výživným olejům. Rostlinné oleje a pří
359
Lesk na rty s hedvábně jemnou strukturou pokryje rty lehkým závojem atraktivní korálové barvy se zlatavým třpytem. Tento odstín je velice univerzáln
3.5 g, bambusový obal
ZAO Matná rtěnka 464 Red Orange 3.5 g, bambusový obal
467
Červený odstín s kapkou oranžové rozzáří vaší tvář a podtrhne každé líčení. Matná rtěnka nevysušuje ani nezatěžuje rty díky přírodním složkám.
3.5 g, náplň
356
Matná rtěnka v okouzlujícím červeném odstínu působí velice svěže a optimisticky. Díky této praktické náplni šetříte přírodu i vaši peněženku.
1.17 g, bambusový obal
262
Tužka na rty s příjemnou krémovou konzistencí v červenooranžové barvě prodlouží výdrž rtěnky a dokonale orámuje vaše rty.
1-5 z 5první