/    /    /  

Péče o rty

Péče o rty za pomoci přírodní a bio kosmetiky přináší moderní ženě možnosti, jak rty nejen zvýraznit, ale také ošetřit. Pro péči jsou určeny speciální balzámy a tyčinky na rty a dekorativní řadu zastupují přírodní a bio konturovací tužky na rty, lesky na rty a rtěnky, které po nanesení vydrží a po celou dobu líčení rty vyživují.

barva
Řazení: Značka: Certifikát:
241
Tužka je praktickým pomocníkem na cesty. Během minutky s ní snadno vytvoříte denní i večerní líčení rtů.
2,85 g
259
Transparentní rtěnka s intenzivní péči v atraktivním champagne odstínu podpoří přirozenou krásu vašich rtů a dodá jim dlouhotrvající hydrataci. Jemn
3,5 g bambusový obal
467
Třpytivá rtěnka s mikroskopickými částečkami dodá vašim rtům záři a přirozené zvýraznění. Růžový odstín s fialkovými tóny osvěží váš vzhled.
3,5 g náplň
356
Zářivá rtěnka v ametystově fialkovém odstínu rozjasní vaši tváře a opticky vybělí vaše zuby. Díky kakaovému máslo udrží rty dlouhodobě vláčné.
3,5 g bambusový obal
467
Třpytivá rtěnka ve svěžím růžovém odstínu rozzáři vaše rty. Výtažek z granátového jablka a vyživující kakaové máslo pečují o pokožku rtů.
3,5 g náplň
356
Třpytivá rtěnka ve formě náplně v růžovém odstínu s jemnou krémovou konzistencí, která se snadno roztírá a udrží rty dlouhodobě vláčné.
3,5 g bambusový obal
467
Sofistikovaný odstín tmavé bordó barvy se zářivým leskem podtrhne vaše rty a dodá vám vzhled femme fatale. Rtěnka se skvěle roztírá a pečuje o rty.
3,5 g náplň
356
Třpytivá rtěnka s velice jemnou krémovou konzistencí v tmavém bodró odstínu zvýrazní vaše rty a pačuje o ně díky olivovému oleji a bambuckému máslu.
3,5 g bambusový obal
467
Krémová rtěnka s třpytivou strukturou v intenzivním burgundském odstínu je ideální volbou pro podzimní a zimní sezonu.
3,5 g náplň
356
Náplň třpytivé krémové rtěnky ve šťavnatém burgundském odstínu. Tato rtěnka je opravu elegantní a nadčasová a sluší všem.
214
Tužka na rty je praktickým pomocníkem pro líčení rtů. Lze ji použít jako rtěnku i konturu. Vyzkoušet ji můžete i jako oční stíny.
1-11 z 11první