/    /    /    /  

Korektory

Korektor dokáže zakrýt nedokonalosti pleti a sjednotit barvu pokožky. Použijte ten správný korektor pro zamaskování kruhů pod očima, pupínků a dalších nedokonalostí. Přírodní korektory jsou navíc plné rostlinných olejů, květinových extraktů a bylinných výtažků, které pečují o pleť, zatímco minerální pigmenty kryjí nedokonalosti.

barva - světlost
Řazení: Značka: Certifikát:
214
Korektor v tužce v béžovo- oranžovém odstínu snadno zakryje menší nedokonalosti a zároveň o pleť pečuje. Vhodný pro světlou pleť s růžovým podtónem.
214
Korektor v tužce Olive Green snadno zakryje menší nedokonalosti a zároveň o pleť pečuje. Je vhodný pro světlou pleť se žlutým podtónem.
214
Korektor v zeleném odstínu si hravě poradí s načervenalými místy pleti, jako jsou drobné žilky či pupínky. Díky přírodním olejům zůstává pokožka krá
214
Oranžová barva korektoru si hravě poradí s kruhy pod očima, prosvítajícími drobnými žilkami či s tmavými skvrnami od sluníčka.
214
Žlutý korektor je velice univerzální. Zkrotí všelijaké nedostatky pleti, jako jsou pupínky či kruhy pod očima a výborně se hodí i k projasnění vybra
214
Světlounký modrofialový korektor v tužce se báječně hodí pro zakrytí veškerých tmavých míst pleti a zároveň pokožku zanechává krásně hebkou a vláčno
3,5 g bambusový obal
ZAO Korektor 491 Ivory 3,5 g bambusový obal
467
Krémový korektor v tyčince ve světlém odstínu zakyryje nedokonalosti a sjednotí vzhled pokožky. Lze jej použít na všechny oblasti tváře.
3,5 g náplň
356
Náplň krémového korektoru ve formě tyčinky. Příjemná krémová konzistence snadno přilne k pleti a vytvoří dokonalý efekt sjednocené pokožky.
3,5 g bambusový obal
467
Praktický korektor účinně zakryje kruhy pod očima, pupínky a další nedokonalosti a zároveň poskytuje pokožce péči rostlinných výtažků.
3,5 g náplň
356
Krémový korektor ve formě náplně šetří vaši peněženku. Tento odstín je vhodný pro světlou pokožku a efektivně zakryje veškeré nedokonalosti.
3,5 g bambusový obal
467
Korektor ve středně světlém odstínu s růžovým nádechem je vhodný pro pokožku se studenými tóny a zároveň skvěle neutralizuje kruhy pod očima.
3,5 g náplň
356
Krémový korektor ve formě náplně ve středně světlém odstínu se studeným nádechem. Sjednotí pokožku a zakryje nedokonalosti.
3,5 g bambusový obal
467
Středně tmavý odstín korektoru s krémovou konzistencí, díky níž se snadno nanáší a ihned splyne s pokožkou pro přirozený efekt.
3,5 g náplň
356
Náplň korektoru ve středně tmavém odstínu. Korektor se snadno nanáší jak štětečkem, tak prsty a zakryje kruhy pod očima i pupínky.
3,5 g bambusový obal
467
Krémový korektor se zelenkavým nádechem je ideálním produktem na pupínky a červené skvrny. Dokáže je opticky zneutralizovat a zanechává pleť dokonal
3,5 g náplň
356
Náplň korektoru v zeleném odstínu, který skvěle neutralizuje pupínky a červené skvrny. Navíc nezatěžuje pokožku a nevysušuje ji.
299
Pomocí korektoru snadno zakryjete nedostatky světlé pleti se žlutým podtónem a můžete ho klidně vyzkoušet i jako podklad pod oční stíny.
299
S korektorem v oranžovém tónu hravě zakryjete kruhy pod očima po noční párty a zároveň své pleti poskytnete kvalitní výživu.
1-18 z 45první2poslednívpřed